olympiad ped 21 4

Мотивація студентів – це один із показників успішності навчання, який Криворізький педагогічний намагається підтримувати. Проведення предметних олімпіад сприяє пізнавальній активності молоді, розширює коло наукових інтересів, підвищує мотивацію до навчання.

26 березня 2021 року кафедра педагогіки організувала й провела другий тур загальноуніверситетської олімпіади з педагогіки. Наукове змагання відбувалося серед студентів третього курсу, які подолали прохідний поріг першого етапу випробування. Усього перетнули цю межу 20 осіб.

olympiad ped 21 1

У зв’язку з епідеміологічною ситуацією було ухвалене рішення провести інтелектуальний конкурс в онлайн-режимі із застосуванням платформи Zoom. Етап другого туру передбачав попередню підготовку й захист доповідей студентів. Темою для подальшої наукової творчості стала «Педагогіка сучасності».

olympiad ped 21 2

За умовами олімпіади учасникам необхідно було розкрити своє бачення вищезазначеної тематики. Паралельно з цим – схарактеризувати в доповіді використані педагогічні ідеї, показати презентацію та бути готовими до обговорення проблемних питань під час вільної дискусії.

olympiad ped 21 3

Науково-творче спілкування на педагогічні теми тривало понад три години. Майбутні педагоги поринули в атмосферу справжнього інтелектуального поєдинку. Учасники із дослідницьким інтересом слухали своїх опонентів, дискутували, вчилися критично мислити.

За підсумками плідної співпраці призові місця розподілилися таким чином:

І місце розділили:

Бондаренко Анастасія (НАФ-18);

Мєхтієва Аміна (ОМ-18).

ІІ місце посіли:

Баженов Богдан (АНФ-18);

Пестерева Анна (АНФ-18);

Шаповал Яна (УФР-18).

ІІІ місце вибороли:

Бережна Поліна (ІП-18);

Кононенко Марія (НАФ-18);

Михайлова Яна (МІ-18);

Пащенко Елеонора (МХК-18);

Холодняк Олександр (ІП-18).

Криворізький педагогічний вітає переможців і бажає всім учасникам олімпіади творчих і наукових звершень!

Травень 2024