masters2022 1

Днями у Криворізькому державному педагогічному університеті відбулося урочисте вручення дипломів магістрам – випускникам 2022 року. На кожному факультеті оголосили накази про присвоєння кваліфікації магістрів відповідних спеціальностей.

m22_FIM

Швидко промайнули роки навчання в рідній alma mater, і для наших уже колишніх студентів розпочинається новий етап життя. На урочистих церемоніях вручення дипломів пролунали сотні теплих слів вдячності й найкращих побажань.

masters2022 1

Наших випускників привітали декани факультетів та викладачі, побажали їм подальших професійних звершень, успішної реалізації отриманих знань та кар'єрного зростання.

masters2022 2

Заступник завідувача навчально-методичного відділу, доцент кафедри географії та методики її навчання, кандидат педагогічних наук О. В. Ганчук підкреслила: «Цьогорічні магістри отримали дипломи нового зразка. Їх вручення на факультетах відбулось із дотриманням карантинних обмежень. Здобувачі вищої освіти одержали документи про здобуття вищої освіти, які засвідчують високий рівень їхньої кваліфікації й готовності до професійної та наукової діяльності».

masters2022 3

Студенти Криворізького педагогічного пройшли захоплюючий шлях академічного становлення та зможуть за правом зватися «Master of education».

m22_DTO

Наші викладачі прагнуть, щоб студенти КДПУ отримували найкращу професійну підготовку. Чимало дипломів з відзнакою, вручених магістрам, засвідчують це.

masters2022 4

«За кожним кроком Учня стоїть величезна праця Вчителя, і цим Учителям магістри вклоняються низько за терпіння, розуміння та підтримку. В наших серцях палає вогонь, в головах – зароджуються нові ідеї, а в руках – майбутнє держави», – ділиться враженнями випускник магістратури історичної спеціальності факультету географії, туризму та історії Сергій Корнієнко.

masters2022 2

Магістри отримали свої омріяні дипломи й тепер підготовлені до самостійної роботи. Після завершення офіційної частини заходу випускники зробили пам'ятні фото.

masters2022 5

Криворізький педагогічний вітає своїх магістрів!
І нехай в їх серцях назавжди закарбується девіз нашого університету:
«VERITAS. СREATIO. LIBERTAS»!
Травень 2024