img6

Наприкінці 2023 року у Дніпровській академії неперервної освіти відбувся перший етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2024» у номінації «Географія». Випускниця Криворізького педагогічного здобула перемогу на обласному етапі.

У конкурсі взяли участь 33 освітянина з різних куточків Дніпропетровської області. Наш університет представляла випускниця КДПУ, вчителька географії Криворізької гімназії № 26 Юлія Федорук.

img12

Конкурс передбачав декілька етапів у дистанційному та очному форматі. Під час відбіркового туру учасники проходили онлайн-тестування та виконували практичну роботу. За підсумками цієї частини вчителі отримували допуск до проведення відкритого заняття.

Декан факультету географії, туризму та історії, кандидат геологічних наук О. А. Матіщук згадує: «Наша випускниця Юлія Федорук вступила до факультету (тоді ще географічного) у 2014 р. Вона проявила себе досить активною студенткою – як в навчанні, так і в царині спорту. Починаючи з І курсу Юлія брала активну участь у спортивних походах по Кременецьких горах (Хмельницька область), Буковинських Карпатах (Івано-Франківська та Закарпатська області). На ІІ курсі зацікавилась педагогікою, що й стало вектором траєкторії її професійного розвитку. Починаючи з IV курсу, Юлія почала працювати в школі вчителем географії».

img18

За результатами конкурсу саме наша випускниця стала найкращим учителем географії на Дніпропетровщині. Освітянка зізнається: «Перемога в обласному етапі засвідчує, що мій шлях тільки починається. Я вдячна кожному педагогу та своїй рідній Альма-матер за ті компетентності, яких я набула в процесі навчання».

Бажаємо пані Юлії нових успіхів та натхнення, підтримки рідних і колег,
впевненості та оптимізму на шляху до Перемоги!
Травень 2024