img5

27 березня 2024 року в читальній залі Криворізького державного педагогічного університету відбулося підписання тристороннього меморандуму про співпрацю та партнерські відносини між КДПУ, Футбольним клубом «Кривбас» та Академією ФК «Кривбас».

img11

Ректор КДПУ, професор Я. В. Шрамко наголосив на можливостях угоди для обміну досвідом між університетською спільнотою та фахівцями в галузі спорту. Генеральний директор ФК «Кривбас» В. Баєнко та директор Академії ФК «Кривбас» О. Чайка приєдналися до теплих слів привітань та акцентували на важливості партнерства з університетом та академією для підтримки й розвитку футбольного руху в нашому регіоні.

img15

Меморандум визначив принципи й напрямки співпраці, а також наміри сторін з питань ефективного використання спільних можливостей. Співпраця в межах цього документа базуватиметься на спільному визнанні основоположних принципів рівноправності, законності, взаємодопомоги, дотримання суспільних інтересів.

img18

Про потенційні форми взаємодії у сферах фізичної культури, зокрема, футболу, освіти/педагогіки, туризму, соціології, психології, мистецтва детально розповіла проректор з науково-педагогічної роботи Ю. О. Баруліна. Підписання меморандуму надає підґрунтя для проведення спільних заходів, гостьових лекцій, тренінгів психологічного розвантаження й соціальної реабілітації, різних видів навчально-виробничої практики здобувачів, ознайомчих екскурсій тощо.

img22

Меморандум набуває чинності з дня його підписання.
Криворізький педагогічний дякує колегам і зичить плідної співпраці!
Травень 2024