img5

23 січня 2024 року відбулася традиційна конференція трудового колективу КДПУ, присвячена підведенню підсумків минулого року й окресленню планів на новий. Подробиці дізнавався прес-центр.

img11

Відповідно до частини 5 статті 34 Закону України «Про вищу освіту» й Статуту Криворізького педагогічного засідання конференції трудового колективу університету розпочалося зі звіту ректора, професора Я. В. Шрамка.

img16

У своїй промові очільник КДПУ наголосив на тому, що у 2023 році Криворізький державний педагогічний університет, попри повномасштабну агресію російської федерації, продовжував надавати якісні освітні послуги, здійснювати наукові дослідження, розвивати міжнародне співробітництво, а також реалізовувати нашу місію осередку патріотичного виховання та просвітництва в Придніпровському регіоні. З повним текстом звіту можна ознайомитися за покликанням.

img20

Порядок денний передбачав розгляд низки ключових питань, висвітлених у звіті головного бухгалтера університету О. А. Третяк про виконання фінансового плану у 2023 році, доповіді начальника юридичного відділу О. С. Поліщук про затвердження Статуту Криворізького державного педагогічного університету, звіті голови ППО КДПУ Н. А. Хараджян про виконання колективного договору у 2023 році та пропозиції щодо внесення змін та доповнень до Колективного договору між адміністрацією і трудовим колективом університету на 2022-2025 роки, звіті голови студентського самоврядування А. Свєшнікової про соціально-громадську діяльність.

img24

Згідно з результатами відкритого голосування було затверджено пропозицію щодо персональних змін у складі Вченої ради університету.

img27

Делегати структурних підрозділів мали можливість висловлювати власні думки, дискутувати й ставити запитання, що засвідчує дотримання принципів демократії та взаємоповаги у трудовому колективі КДПУ. Така комунікація сприяє формуванню спільної стратегії розвитку університету.

З ухваленими конференцією трудового колективу рішеннями можна ознайомитися за покликанням.

Травень 2024