Громада Криворізького педагогічного турбується про ветеранів війни та праці, дбайливо зберігаючи традиції поколінь. 25 січня 2024 року керівництво нашого університету від імені колективу КДПУ з радістю вітало Георгія Григоровича Беня, якому виповнилося 100 років.

Зимовий похмурий день видався радісним і піднесеним! Ректор університету, проф. Я. В. Шрамко, проректор з адміністративно-господарчої роботи М. Я. Золотницький, голова Ради ветеранів, доц. М. О. Дудніков та голова Первинної профспілкової організації, доц. Н. А. Хараджян відвідали й привітали з ювілеєм нашого шановного колегу.

Георгій Григорович Бень народився 25 січня 1924 року у Веселих Тернах, воював під час Другої світової війни. Закінчив Дніпропетровський сільськогосподарський інститут та Кримський педагогічний. З 1956 по 1994 рік життя Георгія Григоровича пов’язане з Криворізьким педагогічним – майже 40 років він присвятив викладацькій діяльності на кафедрі ботаніки та екології, пройшовши шлях від асистента, старшого викладача до доцента й завідувача кафедри.

Сьогодні лунали теплі слова привітань, вдячності та побажань шановному ювіляру, який з радістю зустрічав гостей. Син Георгія Григоровича зауважив, що саме колег з Криворізького педагогічного тато чекав найсильніше. Зворушлива зустріч і подарунки; ювіляр, завжди охайний і привітний, розпитує про роботу, життя університету, згадує колег та студентів, яких дуже добре пам’ятає.

Родзинкою свята стало вручення імениннику особливого подарунку – біобібліографічного покажчика «Георгій Григорович Бень: з любов’ю до людей і до рідної землі (До 100-річного ювілею вченого в галузі сільськогосподарської науки, доцента, викладача Криворізького педагогічного інституту (1956–1994))», який підготували фахівці бібліотеки Криворізького педагогічного.

На завершення зустрічі ректор КДПУ Я. В. Шрамко підкреслив: «Вельмишановний Георгію Григоровичу! Ви – майже одноліток рідної Альма-матер, яка впевнено крокує вперед, розвивається й наповнюється новими сенсами. Разом з КДПУ Ви пройшли великий шлях до вершин науково-педагогічної майстерності, збагачували академічний доробок університету, надихали студентів та колег. Тож вітаємо Вас з такою поважною датою! Всіх благ! З роси й води!».

Травень 2024