У Криворізькому педагогічному пам’ятають і шанують подвиг учасників Революції Гідності. Кожного лютого працівники та здобувачі освіти КДПУ активно долучаються до заходів, присвячених вшануванню пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Студентський клуб спільно зі студентською радою університету організували й провели традиційний тематичний захід до Дня Памʼяті Героїв Небесної Сотні та долучилися до десятої всесвітньої «тихої акції» «Ангел памʼяті» із вшанування всіх загиблих Героїв Революції Гідності. Цей захід проводять кожного року 18-20 лютого в різних українських містах та в багатьох країнах. Українці по всьому світі створюють тисячі витинанок із білого паперу, які символізують загиблих за свободу та суверенітет нашої держави, говорять про спільну пам’ять нації про своїх Героїв та віру в Перемогу.

Під час традиційного загальноуніверситетського заходу всі охочі поділилися розповідями про загиблих Героїв. Кожне слово цих історій було пронизане усвідомленням непоправної втрати та гордістю за подвиг українців, які загинули, виборюючи для своєї Батьківщини вільне життя у сім’ї європейських народів.

Активна участь спільноти Криворізького педагогічного у заходах до Дня Героїв Небесної Сотні засвідчує консолідованість та стійку громадянську позицію працівників та здобувачів освіти нашого університету, усвідомлення відповідальності кожного українця за майбутнє своєї держави, готовність до плідної праці на освітньому, науковому, культурному фронті на шляху до спільної Перемоги.

Більше фото в галереї

Травень 2024