11 квітня 2024 року відбулося чергове засідання Вченої ради Криворізького державного педагогічного університету.

Про роботу центру сприяння працевлаштуванню студентів і випускників доповіла його провідний фахівець Лопатіна Т. А., закцентувавши, зокрема, на пріоритетних напрямах роботи центру:

• сприяння працевлаштуванню випускників;
  • збір, аналіз та узагальнення інформації щодо карʼєрного шляху випускників КДПУ;
  • робота із забезпечення можливості надання одноразової адресної грошової допомоги випускникам університету;
  • планування та узагальнення профорієнтаційної роботи в університеті, загальна координація профорієнтаційної роботи факультетів і закладів освіти;
  • організація та контроль за проведенням педагогічних виробничих і навчальних практик студентів.

Підсумовуючи результати обговорення, ректор Шрамко Я. В. відзначив роботу центру сприяння працевлаштуванню студентів і випускників; наголосив на важливості соціального партнерства університету з потенційними роботодавцями та забезпечення оперативного заповнення вакансій, закцентував на значущості сприяння реалізації права студентів і випускників на працю та забезпечення першим робочим місцем, що уможливлює підвищення конкурентоспроможності на ринку праці та адаптацію до практичної діяльності.

Також на засіданні Вченої ради було заслухано інформацію про виконання рішень, які були прийняті в червні – грудні 2023 року; затверджено Правила прийому на навчання для здобуття вищої освіти та додатків до них у 2024 році, Порядок проведення постакредитаційного моніторингу в Криворізькому державному педагогічному університеті; ухвалено рішення про затвердження переліку освітніх програм університету на 2024-2025 н. р.; розглянуто інші питання щодо забезпечення освітньої та наукової діяльності університету.

З рішеннями Вченої ради можна ознайомитись за покликанням:

Рішення Вченої ради від 11.04.2024 р. (завантажити)