Кафедра декоративно-прикладного мистецтва та дизайну
Факультет мистецтв

секц.зас 5

20 травня 2021 року проведено секційне засідання звітної наукової zoom-конференції студентів за 2020-2021 н. р. «Актуальні питання декоративно-прикладного мистецтва та дизайну». Голова секції: к.п.н., ст. викладач Саприкіна Л.В., секретар секції: студентка гр. Д-17 Щетиніна А.Р.

На засіданні в.о. завідувача кафедри декоративно-прикладного мистецтва та дизайну, к.п.н., ст. викладач Ємельова А.П. підвела підсумки наукової роботи студентів за 2020-2021 н.р., зокрема відмітила активну участь студентів та їх керівників у наукових конференціях різного рівня (науково-практична конференція «Інтеграція науки та практики як механізм ефективного розвитку суспільства» (Щетиніна А., Пуц Ю, науковий керівник: к.п.н., доцент Ейвас Л.Ф., м. Львів, 26-27 лютого 2021 року), науково-практична конференція «Іноваційний розвиток сучасної науки: нові підходи та актуальні дослідження» (Нестеренко А., Мельничук П., науковий керівник: к.п.н., доцент Ейвас Л.Ф., м. Запоріжжя, 26-27 березня 2021 року), ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція здобувачів вищої освіти та молодих учених «Мистецька освіта: традиції, сучасність, перспективи», Курдинко Р., науковий  керівник: к.п.н., ст. викладач Ємельова А.П., Марчик М., Біла А., Гудович А., Суровцева А., науковий керівник: к.п.н., ст. викладач Саприкіна Л.В., Куліш Ю. Цилінська В., Бражнікова О., науковий керівник: к.п.н., доцент Щербина В.Г., м. Кривий Ріг, 14 травня 2021р.).

Також відмітила участь та здобутки студентів у конкурсах з дизайну (6 Міжнародний студентський конкурс екслібриса пам’яті Фелікса Кідера (Цилінська В., ст. гр. Д-19, грамота у номінації «Екслібрис присвяченкий І.Франку»;  Куліш Ю., ст. гр. Д-19,  диплом учасника, науковий керівник: ст. викл. Школяр А.В., м. Херсон, 6 листопада 2020 р.), Всеукраїнський он-лайн конкурс Fashion-ілюстрації «Строката смуга», (Павленко А., ст. гр. ДО-18, 1 місце в номінації «Fashion-Art», 2 місце в номінації прет-а-порте, науковий керівник к.п.н., ст. викладач Саприкіна Л.В., м. Київ, 21 квітня 2021 р.).

секц.зас 14

Куліш ЮjpgЦилінська Вjpg Павленко

На секційному засіданні були заслухані цікаві доповіді студентів: «Визначення типології дизайн-діяльності в працях теоретиків дизайну» (Мельничук Поліна, ст. гр. Д-17, науковий керівник: к.п.н., доцент Ейвас Л.Ф. ); «Особливості проектування колекції «Гострий блиск» (Павленко А., Косяк А., ст. гр. Д-18, науковий  керівник: к.п.н., ст. викладач Ємельова А.П.), «Дизайн-проект художнього оформлення інтер’єру приміщення» (Лихачова В., ст. гр. Д-17, науковий керівник: ст. викладач Школяр А.В.), «Аналіз підходів до проектування навчальної аудиторії» (Аксенова О., ст. гр. Д-17, науковий керівник: к.п.н., ст. викладач Саприкіна Л.В), «Графічна інтерпретація та стендове оформлення центральної частини навчальної ауд. № 311» (Градова Г., науковий керівник: викл. Пікущий О.І.), Декоративне панно в інтер’єрі (Куделя І., науковий керівник: к.п.н., доцент Марченко А.А.)

Бажаємо студентам творчих успіхів та подальшої  плідної наукової роботи.

секц.зас 1 секц.зас 2

секц.зас 10   секц.зас 11