Кафедра декоративно-прикладного мистецтва та дизайну
Факультет мистецтв

imgonline com ua Compressed ydoV5Pj84kC4E7

Різноманітними та яскравими виявилися кваліфікаційні магістерські роботи, які захищали студенти денного та заочного відділення факультету мистецтв по кафедрі ДПМ та дизайну 26 та 27 грудня 2019 року. Напередодні Нового року під час публічного захисту всі охочі мали можливість пересвідчися, що декоративно-прикладне мистецтво на сьогодні не тільки не втрачає актуальності, але й в нових умовах збагачується новими рисами, іноді незвичними для сприйняття, іноді традиційними, а іноді такими, що перебувають  в тісному переплетенні цих двох напрямків.

На розсуд  Екзаменаційної комісії було представлено кваліфікаційні роботи Білецької Г.В. «Проектування жіночої сукні в етностилі з декоруванням ручною вишивкою» (кер. ст. викладач, канд. пед. наук Ємельова А.П.), Кулібаби Т.М. «Декоративна композиція в техніці «гобелен» (кер. доцент, канд. пед. наук Ейвас Л.Ф.), Ігнатенко А.О. «Створення декоративного панно в техніці «вишивка гладдю» (кер. доцент, канд. пед. наук Марченко А.А.), Бедринець А.В. «Створення декоративної композиції в техніці «витинанка» (кер. викладач Пляко Д.А.).

Такі різні. Такі яскраві…

imgonline com ua Compressed mZUZD66hq5r5eTdp

imgonline com ua Compressed Je4AHj8fZ2