Кафедра декоративно-прикладного мистецтва та дизайну
Факультет мистецтв

Лихачова 3

18 червня 2021 р. відбувся другий день захисту кваліфікаційних проєктів здобувачів вищої освіти І бакалаврського рівня спеціальності 022 "Дизайн", який проходив  публічно у Міському виставковому залі, задля залучення зацікавлених глядачів та роботодавців.

Відеосюжет ТРК "Рудана"

Захист кваліфікаційних проєктів випускників спеціальності 022 "Дизайн" продемонстрував високий рівень як теоретичної підготовки здобувачів вищої освіти, обізнаних у досягненнях світового та національного мистецтва дизайну, так фахівців, спроможних не тільки спроєктувати виріб того чи іншого напрямку («Графічний дизайн», «Дизайн одягу», «Дизайн середовища»), але й виготовляти макети або готову продукцію в матеріалі (роздрукування продукції, пошив колекції одягу тощо).

Лазаренко Богдан. Тема: "Створення рекламного відеоролика для кафедри декоративно-прикладного мистецтва та дизайну". Науковий керівник: доц., к.пед.н. Марченко А.А.

Лазаренко 2  Лазаренко 3

Лазаренко 4 Лазаренко 5  Лазаренко 6

Лихачова Валерія. Тема: "Дизайн-проєкт художнього оформлення інтер’єру приміщення". Науковий керівник:  ст. викл. Школяр А.В.

Лихачова 4  Лихачова 3

Курдинко Роман. Тема: "Проєктування колекції жіночого одягу". Науковий керівник: ст. викл., к.пед.н. Ємельова А.П.

Курдинко 2 Курдинко 22

Сіпачьова Людмила. Тема: "Проєктування пакету оригінальної рекламно-інформаційної продукції профорієнтаційного характеру за спеціалізаціями кафедри декоративно-прикладного мистецтва та дизайну". Науковий керівник: ст. викл. Школяр А.В.

Сипачова 2 Сыпачова 7

Сыпачова 3

Нечепоренко Валерія. Тема: "Проєктування й створення дитячої поліграфічної продукції". Науковий керівник: доц., к.пед.н. Марченко А.А.

Нечепоренко 4  Нечепоренко

Мельничук Поліна. Тема: "Проєктування й виготовлення інформаційних стендів для деканату художньо-графічного відділення факультету мистецтв". Науковий керівник: доц., к.пед.н. Ейвас Л.Ф.

Мельничук 2  Мельничук

Марчик Марія. Тема: "Проєктування колекцій жіночих суконь". Науковий керівник:  ст. викл., к.пед.н. Саприкіна Л.В.

Марчик марчик2

Вітаємо випускників та їх керівників із успішним захистом!

загальне 2 2

комісія