Кафедра декоративно-прикладного мистецтва та дизайну
Факультет мистецтв

Багатою на різноманітні вітання та поздоровлення виявилася посвята в дизайнери для студентів 1 курсу спеціальності «Дизайн», яка відбулася в стінах художньо-графічного відділення факультету мистецтв 23 листопада 2018 року і була організована кафедрою ДПМ та дизайну. Метою заходу, який проводиться кафедрою вже третій рік поспіль, є підвищення інтересу до навчальної та професійної дизайнерської діяльності серед студентів спеціальності «Дизайн», показ їх потенційних можливостей для самореалізації в цій галузі.

Окрім традиційних привітань номерами художньої самодіяльності від студентів старших курсів, присутні побачили і стильні відео про сутність дизайнерської професії, і веселі конкурси, і настанови від зіркових старшокурсників та випускників цього року, і нагородження учасників конкурсів «Яким ти бачиш свій КДПУ?» та V Всеукраїнського конкурсу екслібриса, і проникливі звернення завідувача кафедри Томашевського В.В., викладачів кафедри та куратора групи Ємельової А.П.

А родзинкою свята стало урочисте прийняття присяги дизайнера та вручення пам’ятних подарунків від кафедри ДПМ та дизайну студентам 1 курсу. Маємо сподівання, що цей день запам’ятається їм надовго і буде надихати їх на старанне навчання, працелюбність та майбутні професійні звершення!

2  3

Нагородження переможців конкурсу «Яким ти бачиш свій КДПУ?»

Вітання від переможниці конкурсу «КРИВОРІЖГАЗ ЗАПАЛЮЄ» студентки 4 курсу Коваленкової Лади

Конкурс «Веселий графік»

Номер художньої самодіяльності від студентів 4 курсу спеціальності «Дизайн»

Цьогорічна випускниця О.Кравченко, що нині працює в м. Київ в галузі зовнішньої реклами нагороджує переможців

V Всеукраїнського конкурсу екслібриса пам’яті Фелікса Кідера

Конкурс «Уявний дизайнер»

Виступ першокурсників

Нагородження пам’ятними призами та виступ куратора 1 курсу Ємельової А.П.