Дошкільної і спеціальної освіти
Факультет педагогічної освіти

На науково-методичному семінарі кафедри дошкільної освіти аспіранти презентували результати своєї діяльності за 2020-2021 навчальний рік, висвітлили наукові публікації, участь у конференціях та університетських заходах, результати інформальної освіти, перспективи подальшої роботи.

Члени науково-методичного семінару особливо відзначили актуальність та інноваційність тем дисертаційних досліджень та те, наскільки важливою є підготовка майбутніх докторів філософії за ОНП «Дошкільна освіта». Така форма звітності на кафедрі є системптичною і надає можливість аспірантам здійснювати презентації та апробацію перших результатів власних наукових досліджень, брати участь в наукових дискусіях, переймати позитивний досвід у проведені дисертаційних досліджень іншими аспірантами, отримувати рецензування та консультації досвідчених вчених щодо методів і результатів власної дисертаційної роботи.

Результат семінару такий:
• апробація дисертаційних робіт;
• мотивація рухатися тільки вперед попри будь-які труднощі!
• головне: кожна тема аспіранта має свою наукову родзинку, свою суперіноваційну ідею і чекає на впевнене результативне втілення!

фото_с_семінара_2.png    фото_с_семінара_1.png