Кафедра дошкільної освіти
Факультет дошкільної і технологічної освіти

Тематика кваліфікаційних робіт

(Викладач: док. пед. н., проф. Ковшар О.В.)

1. Розвиток креативного мовлення дітей передшкільного віку засобом медіапроекту
  2. Спільний проект з формування природничо-екологічної компетентності дітей передшкільного віку та молодших школярів
  3. Емоційний розвиток дітей передшкільного віку засобом театралізованої діяльності. Укладання збірки творів
  4. Національне виховання старших дошкільників засобом партнерської взаємодії закладу дошкільної освіти із сім’єю. Презентація спільних свят
  5. Методичне забезпечення організації правового виховання дітей передшкільного віку у взаємодії сім’ї та дошкільного закладу
  6. Методичне забезпечення формування позитивного ставлення до дошкільного закладу в дітей четвертого року життя.
  7. Підготовка дітей старшого дошкільного віку до навчально-пізнавальної діяльності у школі засобом ТРВЗ. Укладання збірки завдань
  8. Формування мотиваційної готовності до школи в дітей старшого дошкільного віку засобом партнерської взаємодії педагога-вихователя та вчителя першого класу

Тематика кваліфікаційних робіт

(Викладач: к. пед. н., доц. Недодатко Н.Г.)

1. Методичне забезпечення інтелектуального розвитку  старших дошкільників у пошуковій діяльності.
  2. Формування сенсорно-пізнавальних та дослідницьких навичок у старших дошкільників у пошуковій діяльності та його методичне забезпечення.
  3. Методичне забезпечення формування  мистецько-творчої  компетентності у дітей дошкільного віку засобами музичних видів діяльності.
  4. Виховання навичок економного споживання ресурсів і збереження природи, орієнтованих на сталий розвиток, та їх  методичне забезпечення

Тематика кваліфікаційних робіт

(Викладач: к. пед. н., доц. Бадіца М. В.)

1. Формування операційної готовності старших дошкільників до використання комп’ютерних засобів у самостійній математичній діяльності.
  2. Розвиток емоційного інтелекту в ігровій діяльності майбутніх першокласників.
  3. Технологія проектування математичних ситуацій у математичному розвитку старших дошкільників.
  4. Формування поняття натурального числа у дітей старшого дошкільного віку засобом графічного малюнку.
  5. Формування етнічної культури здоров’я у дітей старшого дошкільного віку.
  6. Використання театралізованої діяльності в ознайомленні п’ятого року життя з звуком (буквою – 6 р.ж.).

Тематика кваліфікаційних робіт

(Викладач: к. філол. н., доц. Іншаков А.Є.)

1. Казкотерапія як засіб психолого-педагогічного впливу на емоційно-вольову сферу дошкільників. Укладання збірки казок.
  2. Спільна робота закладу дошкільної освіти та сім’ї з мовленнєвого розвитку дошкільників. Презентація системи роботи.
  3. Традиційні українські народні промисли й ремесла в роботі з дошкільниками. Система роботи щодо ознайомлення дітей з промислами й ремеслами.
  4. Формування основ педагогічної техніки в роботі з дітьми дошкільного віку. Добір та презентація педагогічних технологій.
  5. Підготовка майбутніх вихователів до реалізації індивідуального підходу в роботі з дошкільниками. Представлення форм та змісту індивідуального освітнього середовища дітей.
  6. Особливості розвитку мовленнєвої творчості старших дошкільників у ігровій діяльності. Укладання каталогу ігор.

Тематика кваліфікаційних робіт

(Викладач: к. пед. н., доц. Суятинова К.Є.)

1. Патріотичне виховання дітей дошкільного віку засобами художнього слова. Укладання збірки творів.
  2. Гімнастика за авторською програмою «Казкова фізкультура» як засіб формування естетичного сприймання. Складання гімнастичного комплексу.
  3. Розвиток творчих здібностей дітей старшого дошкільного віку засобом ігор-фантазувань. Складання картотеки ігор.
  4. Будівельно-конструктивні ігри як засіб підготовки дітей до школи. Складання картотеки ігор.
  5. Комп’ютерні технології як засіб розвитку пізнавальних здібностей дітей дошкільного віку в ЗДО. Укладаня комп’ютерно-ігрового комплексу.
  6. Розвиток цифрової компетентності старших дошкільників під час навчання в ЗДО. Укладаня комп’ютерно-ігрового комплексу.
  7. Організація безбар’єрного просторового середовища фізкультурно-ігрового майданчика для дітей старшої групи. Створення проекту просторового середовища.

Тематика кваліфікаційних робіт

(Викладач: к. пед. н., доц. Кулінка Ю.С)

1.     Розвиток конструктивно-моделювальної діяльності дітей дошкільного віку засобом роботи з LEGO.

2.     Формування творчої уяви  дошкільників засобом декоративної діяльності за мотивами народних промислів (на матеріалі народної іграшки).

3.     Розвиток графомоторних навичок дошкільників засобом  технології пісочної анімації.

4.     Набуття дошкільниками знань з декоративно-прикладного мистецтва при виготовленні виробів з паперу та картону засобом технології сторітеллінг.

Тематика кваліфікаційних робіт

(Викладач: к. філол. н., доц. Іншакова І. Є.)

1. Сюжетно-рольова гра як засіб формування комунікативних навичок у старших дошкільників. Укладання збірки сюжетно-рольових ігор.
  2. Роль малих жанрів українського фольклору в мовленнєвому розвитку дошкільників. Розробка конспекту занять.
  3. Ігрова технологія як ефективний засіб розумового виховання дітей в сучасному закладі дошкільної освіти. Укладання збірки ігрових технологій.
  4. Казкотерапія в освітньому процесі закладу дошкільної освіти. Добірка казок.
  5. Використання народних обрядів, звичаїв, традицій у вихованні дітей дошкільного віку. Укладання збірки народних обрядів, звичаїв, традицій.

Грудень 2021