Кафедра дошкільної освіти
Факультет дошкільної і технологічної освіти

1 грудня 2021 року студенти першого курсу брали участь у психологічному тренінгу «Формування професійної культури майбутніх вихователів закладів дошкільної освіти», який провів викладач кафедри педагогіки і психології дошкільної Державного національного педагогічного університету ім. Драгоманова - Гальченко В.М.

У тренінгу приймали участь студенти та викладачі таких закладів вищої освіти, як Криворізький державний педагогічний університет (завідувач кафедри дошкільної освіти – професор Олена Ковшар); Рівненський державний гуманітарний університет (завідувач кафедри дошкільної педагогіки і психології та спеціальної освіти імені професора Т.І. Поніманської – професор Ілона Дичківська), Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини (декан факультету дошкільної та спеціальної освіти – доцент Світлана Попиченко); Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького (директор навчально-наукового інституту соціально-педагогічної та мистецької освіти – доцент Олена Федорова) спеціальності дошкільна освіта.

За підсумками тренінгу студенти ще раз впевнились у важливості обранної професії.

1.jpg9.jpg

4.jpg2.jpg