Дошкільної і спеціальної освіти
Факультет педагогічної освіти

02.12.2022 доктором філософії (PhD) зі спеціальної освіти, старшим викладачем кафедри дошкільної освіти Анною Курєнковою було проведено відкриту лекцію в групі СОм-22. Метою проведення лекції було ознайомити студентів з сучасними технологіями мовленнєвого самовизначення дошкільників з мовленнєвими порушеннями.

Серед технологій для ознайомлення були обрані: «Геокешинг»,Ігри К. Фопеля, «Сендплей», «Квест», «LEGO- конструювання», «Скрайбінг», «Коректурні таблиці». Магістранти були ознайомлені із різними варіаціями вказаних технологій та особливостями їх застосування у дистанційній роботі логопеда. Також, протягом лекції були надані корисні практичні посилання для професійної діяльності. Слухачі проявили зацікавленість та активність протягом усього лекційного заняття, спілкувалися., ставили запитання, виражали свої думки та ділилися, наявним у них, практичним досвідом. Заняття пройшло у легкій, цікавій та приємній атмосфері. Було інформативним, зацікавлюючи та надихаючим. Присутні викладачі оцінили високий рівень підготовки лектора, його вміння взаємодіяти з магістрантами та надихаючий підхід до викладання. Підсумком лекції стало прочитання авторського вірша однією з магістранток, що слугувало гарним підкресленням прослуханної теми.

20895