Кафедра дошкільної освіти
Факультет дошкільної і технологічної освіти

Наближається незвичайний для нашої країни день – 28 червня, ДЕНЬ КОНСТИТУЦІЇ України. День, який попри всі буревії, загрози та негаразди в нашому житті, попри жахливі страхіття війни, що випали на долю нашої рідної неньки, ми зустрічаємо та проживаємо з особливим почуттям – почуттям впевненості у стійкості держави, в її прекрасному майбутньому.

Відзначаючи цей непересічний в історії рідної країни день, ми пам’ятаємо: сьогодні тисячі наших співгромадян та співгромадянок,  захищаючи на далеких та близьких кордонах  рідну землю, - захищають також і  наш Основний Закон, нашу Конституцію, що  надає нам громадянські права, а також – почесний  громадянський обов’язок: підтримувати свою країну в складні періоди її історії, бути її вірними синами та дочками, її захисниками.

Для сучасної студентської молоді немає «прохідних» або «пересічних» подій, якщо вони стосуються долі рідної держави.

Так, напередодні відзначання 26 річниці проголошення Основного Закону України, студенти кафедри дошкільної освіти КДПУ започаткували створення цікавого  проекту – віртуального відеоконцерту патріотичного спрямування, що адресований захисникам нашого рідного міста та всієї країни.

Наш віртуальний концерт складений з віршів та пісень, що продиктовано любов’ю до рідної країни та  почуттям глибокої шани та вдячності до її захисників та захисниць.

Всі вірші в нашому концерті – авторські: їх  було власноруч написано та особисто прочитано нашими студентами – майбутніми логопедами, дитячими психологами, вихователями дитячих садків.

Відеоконцерт для захисників України

 
19623
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31