Дошкільної і спеціальної освіти
Факультет педагогічної освіти

11 травня 2023 року на кафедрі дошкільної освіти Криворізького державного педагогічного університету пройшла ІІІ Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «Дошкільна освіта: проблеми, пошуки, інновації». До участі в пленарному засіданні долучилися більше 170 учасників: це і ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», Миколаївський національний університет імені В. О. Сухомлинського, Дніпровська академія неперервної освіти, КЗ «Нікопольський фаховий педагогічний коледж ДОР», Департамент освіти і науки виконкому Криворізької міської ради, КЗ «Інноваційно-методичний центр», КЗ «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Запорізької обласної ради, педагогічні працівники міста, області.
З доповідями виступили науковці різних регіонів України, стейкхолдер освітньої програми другого (магістерського) рівня вищої освіти, першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

Напрями роботи конференції:

1.              Дошкільна освіта : сучасні тенденції та перспективи розвитку.

2.              Актуальні питання системи освіти для дітей з особливими освітніми потребами в сучасному вимірі.

3.              Формування національно-мовленнєвої особистості дітей передшкільного віку.

4.              Психолого-педагогічні та методичні аспекти діяльності суб’єктів дошкільного освітнього простору;

5.              Цифровізація освітнього процесу. Дистанційне навчання.

6.              Організація освітнього процесу у ЗДО в умовах війни.

1.png2.png

3.png4.png

На секційні засідання подано велику кількість доповідей. Тематика доповідей є розмаїтою,розкриваються актуальні питання функціонування дошкільної і спеціальної освіти в сучасних умовах.

Доповіді розширили,урізноманітнили,доповнили виголошену інформацію на попередньому пленарному засіданні.

5.png6.png