23 квітня 2025 р. у межах ОК «Логопедичні ігри та вправи для дітей з РАС» для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, спеціальності 016 Спеціальна освіта. Логопедія на базі Криворізького державного педагогічного університету відбулася гостьова лекція доктора педагогічних наук, професора, професора кафедри дошкільної освіти Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського – Перетяги Людмили Євгенівни, на тему «Інноваційне використання Boomwhackers на логоритмічних заняттях з дітьми дошкільного віку».
Професор звернула увагу на важливість розвитку музичних та ритмічних здібностей дітей дошкільного віку через інтерактивні методи навчання, зокрема, через використання інструментів, які дозволяють активно залучати дітей до процесу навчання. Boomwhackers, як новітній інструмент, виявилися ефективними в контексті логоритмічних занять, оскільки вони сприяють розвитку слухової уваги, ритму, а також покращують координацію рухів у дітей.
Лекція включала практичні поради щодо інтеграції Boomwhackers в різні форми логоритмічних занять, які спрямовані на корекцію мовлення та розвиток моторики у дітей дошкільного віку. Було розглянуто ряд вправ, що включають гру на цих інструментах, які допомагають дітям не тільки освоювати основи музичної грамоти, але й активно взаємодіяти з однолітками, розвиваючи соціальні навички, що є так необхідним та важливим у корекційній роботі з дітьми з РАС.