Кафедра філософії
Криворізький державний педагогічний університет

17.06.21 відбулися загальні збори колективу факультету української філології. На порядку денному стояло питання про рекомендацію к. філос. н., доц. Абдули А. І.  на посаду завідуючого кафедри філософії.

У вступній промові А. І. Абдула зазначив, що виконував обов’язки завідувача кафедри протягом 2020-2021 навчального року. За цей період кафедра філософії закінчила роботу над навчальним посібником, подала документи на відновлення фаховості збірника наукових праць «Актуальні проблеми духовності», взяла участь в написані колективної монографії. На думку А. І. Абдули, завідувач кафедри має два головних завдання: узгоджувати роботу членів кафедри, ефективно розподіляючи завдання, та взаємодіяти з іншими структурними підрозділами та студентами. Тоді спільні зусилля трудового колективу є запорукою успіху й плідної діяльності університету.

збори колективу 2021 2

збори колективу 2021 3

А. І. Абдула  наголосив, що у подальших планах роботи кафедри пріоритетними напрямками є оновлення та вдосконалення робочих програм з філософії та інших філософських дисциплін, подальша активна методична робота і публікація проєктів кафедри у вітчизняних виданнях категорії А та закордонних журналах. Кафедра філософії буде продовжувати наявні традиції та постійно вдосконалювати професійний рівень.
збори колективу 2021 5

Зі словами підтримки виступили к. філос. н., доц. Балута Г. А. та старший лаборант кафедри філософії Костянок Т. М., к. філос. н., доц.  Панафідіна О. П.
збори колективу 2021 1

Після жвавого обговорення кандидатури на посаду завідуючого кафедри трудовий колектив факультету української філології одностайно ухвалив рішення рекомендувати к. філос. н., доц. Абдулу А. І.  на посаду завідуючого кафедрою філософії.