Кафедра філософії
Криворізький державний педагогічний університет

24 травня 2018 року відбулося секційне засідання підсумкової студентської конференції. Зважаючи на кількість учасників було вирішено провести засідання як самостійну конференцію з пленарним засіданням та двома секціями.

all small

Привітальним словом до учасників конференцію відкрила проректор КДПУ з наукової роботи Гаманюк Віта Анатоліївна. Пленарне засідання конференції розпочалося виступом Олександра Кравцова, присвяченим пам'яті видатного українського філософа Мирослава Поповича.

popovich

Після пленарного засідання розпочали роботу секції.

Секція №1: Актуальні проблеми сучасної філософії (ауд. 228) Керівник: Абдула А.І.

Diana

Tolik

Секція №2: Історія філософії та сучасність (ауд. 303) Керівник: Панафідіна О.П.

2sec

End

На секціях було заслухано 22 доповіді, участь в обговоренні яких прийняли всі бажаючі. За результатами конференції буде опубліковано черговий випуск збірника студентських робіт "Юнософія".

Повну програму конференції можна переглянути за посиланням.

Всі фото можна переглянути за посиланням

Огляд конференції від пресцентру КДПУ можна переглянути за посиланням.

19 травня 2017 року було проведено чергове секційне засідання  кафедри філософії студентської конференції. З привітальним словом до учасників звернувся ректор університету Я.В. Шрамко, наголосивши на важливості наукової роботи студентів, а особливо у царині філософії, що відкриває шлях до найзагальнішого, абстрактного осягнення буття людини і світу. Керівник секційного засідання А.І. Абдула привітав усіх учасників та оголосив порядок денний і регламент конференції.

IMG 3980

За планом на конференції виступило 14 студентів. У своїх доповідях учасники торкалися найрізноманітніших тем філософської спрямованості.  Були висвітлені проблеми філософського розуміння особистості, цінностей, сенсу людського життя тя щастя, соціальних утопій та наукового бачення світу.

IMG 3995

Жваве обговорення викликали доповіді про логічні прийоми софістів та проблеми їхньої етичної оцінки, репресивну функцію культури у психоаналітичній теорії Фрейда, про шляхи досягнення щастя за філософією Г.С. Сковороди та інші.

IMG 4037

Цікаві питання прозвучали до доповідей про концепцію ноосфери В.Вернадського, філософську ідею надлюдини у Ф. Ніцше, особливо у її порівнянні з ідеями Ф.М. Достоєвського.

IMG 4024  IMG 4045  IMG 4027

За результатами роботи секції планується випуск збірника студентських наукових праць.

Всі фотографії можна переглянути за посиланням

1956

25 квітня 2013 року відбулося секційне засідання кафедри філософії «Актуальні питання філософських дисциплін» підсумкової студентської наукової конференції.

27 квітня 2012 року відбулося секційне засідання студентської наукової конференції кафедри філософії.

Всього на конференції було представлено роботи 24 учасників, згруповані за двома секціями.

Листопад 2018