Кафедра філософії
Криворізький державний педагогічний університет

11 травня 2022 р. відбулася щорічна університетська олімпіада з філософії.

Із вітальним словом до учасників звернувся д. філос. н., проф. Ярослав Шрамко: «Цей час є вирішальним, але університет продовжує функціонувати, що засвідчує нашу мужність та силу духу. Зараз ми відстоюємо цінності людяності, культурні цінності. Філософія є закликом до гуманізму, важливою для прогресу нашого суспільства і людства».

Цього року олімпіада складалася з письмового туру – написання есеїв та усного туру, який проходив у форматі дебатів. У фінальному турі виступили 11 учасників – студенти другого курсу різних факультетів. Обговорювали переваги та недоліки демократії, а також можливість існування суспільства у комп’ютерній симуляції.

Дякуємо учасникам за активність та оригінальні аргументи, за мужність у відстоюванні власної позиції та зацікавленість у вивченні філософії!

олімпіада 22

19203