Кафедра філософії
Криворізький державний педагогічний університет

В умовах дистанційного навчання навчальний процес відбувається в повному обсязі. Заняття проводяться за розкладом з використанням Moodle та Zoom. Для кожної навчальної дисципліни були розроблені курси в СУЕНК  Moodle, за допомогою яких студенти можуть ознайомитися з планами лекцій та семінарів, ознайомитися з підручниками та першоджерелами, подивитися навчальні відеоматеріали та відеолекції, виконати групові й індивідуальні проекти й пройти тести до самостійних робіт.

Лекції та семінарські заняття проводяться у форматі Zoom-конференції за розкладом. Викладачі інформують про прийдешній семінар або лекцію через платформу Moodle: в кожному курсі у форумі «Розклад» на сторінці кожного курсу розміщуються усі необхідні покликання.

Методика вивчення філософських дисциплін була переглянута з урахуванням потреб дистанційного навчання та специфіки кожної дисципліни. Наприклад, лекції супроводжуються презентаціями та ілюстративним матеріалом. На семінарських заняттях з етики та естетики студенти використовують можливості Zoom, щоб продемонструвати навички командної роботи: вони готують невеликі доповіді та супроводжують їх мультимедійними презентаціями. Семінари з логіки проводяться у комбінованому форматі: першу половини студенти спілкуються з викладачем у Zoom, навчаються розв’язувати типові задачі, а потім переходять на платформу Moodle, де у курсі «Логіка» розв’язують контрольну задачу до певної теми.

Якщо виникають труднощі з опануванням матеріалу,  рекомендуємо звернутися до викладача за допомогою. Консультації надаються дистанційно, як правило, і також очно (за потребою).

 

 

 

13094
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31