Кафедра філософії
Криворізький державний педагогічний університет

24 травня 2018 року відбулося секційне засідання підсумкової студентської конференції. Зважаючи на кількість учасників було вирішено провести засідання як самостійну конференцію з пленарним засіданням та двома секціями.

all small

Привітальним словом до учасників конференцію відкрила проректор КДПУ з наукової роботи Гаманюк Віта Анатоліївна. Пленарне засідання конференції розпочалося виступом Олександра Кравцова, присвяченим пам'яті видатного українського філософа Мирослава Поповича.

popovich

Після пленарного засідання розпочали роботу секції.

Секція №1: Актуальні проблеми сучасної філософії (ауд. 228) Керівник: Абдула А.І.

Diana

Tolik

Секція №2: Історія філософії та сучасність (ауд. 303) Керівник: Панафідіна О.П.

2sec

End

На секціях було заслухано 22 доповіді, участь в обговоренні яких прийняли всі бажаючі. За результатами конференції буде опубліковано черговий випуск збірника студентських робіт "Юнософія".

Повну програму конференції можна переглянути за посиланням.

Всі фото можна переглянути за посиланням

Огляд конференції від пресцентру КДПУ можна переглянути за посиланням.