Кафедра філософії
Криворізький державний педагогічний університет

14 червня 2017 р. на кафедрі філософії Криворізького педагогічного університету відбувся захист індивідуальних навчально-наукових робіт з філософії у аспірантів та здобувачів першого набору ІІІ освітньо-наукового рівня «доктор філософії».

До молодих науковців з вітальним словом і побажанням наснаги, інтелектуальної сміливості та професійної мужності звернулась проректор з наукової роботи університету доктор педагогічних наук, професор Гаманюк Віта Анатоліївна.

Слід відзначити різноманіття і надзвичайну актуальність тем, що були обрані аспірантами, які представляють різні факультети та кафедри університету, для проведення свої власних навчально-наукових досліджень з філософії. Серед найцікавіших і дискусійних виявилися питання філософії освіти (проблеми і перспективи тьюторства), філософії мови (співвідношення мови і реальності у філософії Людвіга Вітгенштейна), проблеми гендерної філософії та філософії материнства (зміни гендерних ролей, стереотипи і можливості їхнього корегування, збереження сімейних цінностей у процесі трансформації самого поняття «сім'ї»).

Викладачі кафедри філософії, які виступили консультантами індивідуальних навчально-наукових робіт – доценти Абдула Андрій Іванович, Балута Галина Анатоліївна, Лисечко Валерій Петрович, Мішалова Олена Віталіївна, Панафідіна Оксана Петрівна – висловлюють щиру подяку аспірантам 2017 року за спільну цікаву і плідну працю та бажають й надалі дотримуватись принципу академічної свободи у роботі над своїми дисертаційними дослідженнями.