Кафедра філософії
Криворізький державний педагогічний університет

До відзначення річниці з дня народження Г. Сковороди кафедрою філософії було проведено низку заходів для студентів усіх спеціальностей в межах вивчення філософських дисциплін. Наприклад, для студентів другого курсу під час вивчення теми «Українська філософія» були проведені семінари у форматі круглих столів, виконання командних проєктів щодо налізу творчості філософа.

Для студентів других та третіх курсів, які у І семестрі 2022-2023 н.р. вивчали естетику як вибіркову дисципліну,  був проведених конкурс інфографіки. У фіналі за перемогу змагалися 14 робіт. Висловлюємо подяку за інтерес до заходу Скопенко Ользі (гр. АНП-21),  Цукановій Уляні (гр. ДГ-20), Волкотруб Віталії (ДГ-20), Безбородовій Єлизаветі (ОМ-20), Зубенко Анжеліці (ДГ-21), Борис Дар'ї (УАФ-20), Левановій Ользі (ДС-20).

Також викладачами кафедри філософії були проведено конкурс філософських нарисів «Г. Сковорода і сучасність». Студентам пропонували відповісти на запитання, чим сьогодні актуальна філософія українського Сократа. На конкурс було надіслано 21 робота. Дякуємо студентам факультету української філології та фізико-математичного факультету за активність!

Оголошуємо результати конкурсу.

І місце:  Мальчивська Дар’я (ДО-21)

ІІ місце: Онищенко Яна (І-21) і Черниш Станіслав (ІП-21)

ІІІ місце: Січкар Валентин (МІ-21).

У номінації «Найкраща тема» перемогла Ільчук Вероніка (УПФ-21).

За актуалізацію філософської спадщини Сковороди для сучасного освітянина хочемо відзначити Гришальову Наталію (УАФ-21), яка висвітлила проблему самореалізації у контексті  концепції сродної праці.

У номінації «Оригінальний погляд» відзнаку здобула Романенко Анастасія (УПФ-21) за розказану самим Сковородою історію його життя.

Краще філософське дослідження літературної спадщини Г. Сковороди здійснила Погрібна Марія (УПФ-21).

21711
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша