Фізико-математичний факультет
Математика. Фізика. Інформатика.

strom animace

Шановні студенти та колеги!

В останній день старого року хочеться згадати найкраще, що сталося з нами 2018 року. А згадувати, справді, є що.

Звісно ж, наші найбільші перемоги і досягнення - це досягнення наших студентів та викладачів.

Завідувач кафедри математики та методики її навчання Корольський Володимир Вікторович: можна багато про що згадувати, але, якщо говорити про найголовніше - серед досягнень кафедри хотілося б відзначити третій за кількістю набір абітурієнтів за спеціальністю 014 Середня освіта (Математика) з додатковою спеціальністю 014 Середня освіта (Інформатика) та захист кандидатської дисертації Бобилєвим Дмитром Євгеновичем!

Завідувач кафедри фізики та методики її навчання Коновал Олександр Андрійович: у найважливішому хотілося б згадати про отримання професором кафедри Балабай Русланою Михайлівною диплому професора кафедри фізики та методики її навчання та значну навчально-методичну роботу - підготовку проекту "Теоретико-праксеологічні підходи створення та впровадження інноваційного фізичного обладнання в освітній процес Нової української школи" (автори - Коновал О.А., Здещиць В.М., Туркот Т.І.). та навчального посібника "Критично-конструктивний підхід: методика навчання спеціальної теорії відносності в профільних класах у закладах загальної середньої освіти" (автори  - Соломенко А.О., Коновал О.А., Слюсаренко М.А., Туркот Т.І.).

Завідувач кафедри інформатики та прикладної математики Соловйов Володимир Миколайович: у першу чергу, наші здобутки - це проведення конференцій та семінарів - Першої Міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених, аспірантів і студентів "Сучасні інформаційні технології та системи в управлінні", ХІ Всеукраїнської науково-методичної конференції "Комп’ютерне моделювання та інформаційні технології в освіті" (КМІТО’2018), VII Міжнародної науково-практичної конференції "Моніторинг, моделювання та менеджмент емерджентної економіки", Міжнародного наукового семінару "Хмарні технології в освіті" (СТЕ'2018), Міжнародного наукового семінару "Доповнена реальність в освіті ( AREdu'2018)першого студентського семінару Computer Science & Software Engineer та індексація матеріалів останніх трьох  у Scopus! Звісно ж, хотілося б відзначити ще й перший набір до аспірантури за спеціальністю 014 Середня освіта (Інформатика).

Декан фізико-математичного факультету Віхрова Олена Вікторівна: 2018 рік був для фізико-математичного справді "урожайним" - Долотій Маргарита (група Ім-13) відзначена грамотою Криворізького міського голови у номінації "За наукові досягнення"Фадєєва Лілія (група Ім-13) та Зеленська Ніна (група МІ-17) - лауреати щорічного конкурсу "Студент року Дніпропетровщини" у номінаціях "Інноваційний прорив року" та "Художня самодіяльність року" (відповідно) і, звісно ж, приємним подарунком була публікація студентських робіт у виданнях, що індексуються в Scopus .

Ще раз вітаємо з Новорічними святами та бажаємо здійснення заповітних бажань і мрій!

Мрійте! Мрії збуваються!

Щиро, Ваш Фізмат!

Матеріал підготувала доцент кафедри інформатики та прикладної математики Мінтій Ірина Сергіївна.