Кафедра фізики та методики її навчання
Фізико-математичний факультет

130 вересня 2021 року на базі Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова відбулася Міжнародна науково-практична конференція «ОСВІТА, ВИХОВАННЯ ТА НАВЧАННЯ: ВІТЧИЗНЯНИЙ ТА МІЖНАРОДНИЙ ДОСВІД», яка присвячена вшануванню пам’яті негаснучого світоча великої драгоманівської родини – Євгенія Васильовича Коршака. В заході взяли участь викладачі кафедри фізики та методики її навчання Хараджян Н.А., Мальченко С. Л., Кадченко В. М. та Слюсаренко М. А.

Гурина

Вітаємо з 75-річним ювілеєм старшого лаборанта кафедри фізики та методики її навчання

Гуріну Ніну Іванівну!

Нехай здійсняться тисячі бажань,
А доля Вам дарує тільки щастя,
Хай кожен день усміхнено радіє.
Здоров'я, злагоди та благополуччя.

photo 2021 10 10 19 45 16

З вересня 2021 року кафедра фізики та методики її навчання розпочала співпрацю з Криворізькою педагогічною гімназією. Учні 10 і 11 математичних класів протягом навчального року проведуть експериментальні дослідження з механіки, термодинаміки, електромагнетизму і оптики у Навчально-науковій лабораторії з фізики під керівництвом доц. Кадченко В.М. та студентки магістратури Богданової О.

IMG 8157IMG 8154

30 вересня 2021 року професор кафедри інформаційних систем і мереж Національного університету «ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА», доктор фізико-математичних наук Пелещак Роман Михайлович провів лекцію на тему «Технології штучних нейронних мереж і наноелектроніка» для викладачів, аспірантів, магістрантів нашого університету.

Peleshchak

Запрошена оглядова лекція на тему

«ТЕХНОЛОГІЇ ШТУЧНИХ НЕЙРОННИХ МЕРЕЖ І НАНОЕЛЕКТРОНІКА»

професора кафедри ІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМ І МЕРЕЖ Національного університету

«ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА», доктора фізико-математичних наук

Романа Михайловича Пелещака

відбудеться 30 вересня об 11.00 годині в аудиторії 317 (205 або 202) для викладачів,

аспірантів, магістрантів, студентів фізико-математичного факультету та інших зацікавлених!

29 вересня 2021р. о 14.00 у конференцзалі (ауд. № 230) Криворізького педагогічного університету із використанням засобів відеозв’язку відбудеться захист дисертаційної роботи асистентки кафедри фізики та методики її нвчання Прихожої Юлії Олександрівни на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 10 Природничі науки за спеціальністю 104 Фізика та астрономія.

27 серпня 2021 року було прийнято до захисту дисертацію на здобуття ступеня доктора філософії Прихожої Юлії Олександрівни на тему: «Плівки дихалькогенідів перехідних металів для анодів натрій- та літій-іонних батарей» за спеціальністю 104 – Фізика та астрономія.

Наказ МОН України про створення спеціалізованої вченої ради ДФ 09.053.002

Анотація дисертації Прихожої Ю.О.

Дисертація Прихожої Ю.О.

Відгук опонента д.фіз-матем.наук В.М.Моісеєнка

Відгук опонента д.фіз-матем.наук Р.М.Пелещака

Висновок про наукову новизну, теоретичне і практичне значення результатів дисертації Прихожої Ю.О.

Бажаємо успіху!!!

бум.png

Посилання на відео

Вст

Увага! Увага! Увага!

ПРИЙОМ ЗАЯВ ТА ДОКУМЕНТІB!!!

23 липня о 18.00 закінчується термін подачі заяв на вступ ОКР Бакалавр на базі ПЗСО. Ви можете встигнути подати документи і навчатись на бюджетному місці за Освітньою Програмою 014 Середня освіта (Фізика)!!

Код нашого навчального закладу в ЄДБО @kdpu_official 3781.

Якщо у васе запитання їх можна поставити Мальченко Світлані Леонідівні (097-220-37-17) або @slmalchenko

Чекаємо саме тебе!!!!

изображение viber 2021 07 20 12 23 48 590

Проект команди "Пристрій-помічник людям з вадами зору"  пройшов у фінал конкурсу Sikorsky Challenge. Саме це стало поштовхом до наступних кроків.

Отже, що відбувається зараз:

1. Покращуємо дизайн (зменшуємо вагу, бажаємо досягнути більш естетичного вигляду )

2. Створюємо власну схемотехніку пристрою. Будемо замовляти власні плати. Щоб була можливість зменшти вагу пристрою.

3. Розробляємо власний сайт для інформування населення та здійснення замовлення

4. Міркуємо у бік масового виробництва.

5. І хочемо гідно виступити на конкурсі. До жодного конкурсу, до жодного виступу ми так не готувались. Дуже довга та кропітлива робота виявилась!!!

Вітаємо Соломенко Анастасію Геннадіївну,

випускницю 2020 року PhD програми

за спеціальністю 104 «Фізика та астрономія»

в аспірантурі Криворізького державного педагогічного університету,

яка захищала дисертацію в Одеському національному університеті імені І. І. Мечникова  14 квітня 2021 року,

с затвердженням МОН України рішення спеціалізованої вченої ради про присудження їй ступеня доктора філософії та правом отримання диплома доктора філософії!

Бажаємо Анастасії віри в свою справу, наполегливості, творчих успіхів!

МОН НаказЗатверджено1