Кафедра математики та методики її навчання
Фізико-математичний факультет

palijvalerij417-18 березня відбулася науково-практична конференція ІІ етапу Другого туру Всеукраїнського конкурсу студентських робіт в галузі "Педагогічні науки" та "Педагогічна вікова психологія". Конференція проходила у Державному вищому навчальному закладі "Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди".

На конкурс з даних галузей наук було подано понад 200 робіт. Галузева комісія на І етапі Другого туру відібрала 80 кращих робіт.

На фото Палій Валерій і науковий керівник Тетяна Григорівна Крамаренко в перерві між засіданнями секцій

Від Криворізького державного педагогічного університету у число запрошених студентів (галузь «Педагогічні науки»)  увійшли Палій Валерій і Катерина Міщенко (магістри, фізико-математичний факультет). На конкурс було представлено роботу на тему «Методика навчання геометрії з використанням інформаційно-комунікаційних технологій». Науковий керівник роботи - к. пед. н., доцент кафедри математики та методики її навчання Тетяна Григорівна Крамаренко. У ході дослідження молодими науковцями було розроблено електронний навчальний курс (переглянути «Геометрія, 8 клас» за URL-адресою: http://kdpu.edu.ua/moodle ), досліджено ефективність його використання з метою формування пізнавальних інтересів учнів і контролю навчальних досягнень.

Для захисту роботи у Державному вищому навчальному закладі "Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди" поїхав Палій Валерій і отримав диплом ІІ (другого) ступеня.

palijvalerij1

palijvalerij2

Валерій налаштований на перемогу у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт

palijvalerij6

Валерій Палій виступає з доповіддю на засіданні секції №5 «Актуальні питання сучасної освіти: теорія і практика».

palijvalerij8

Валерій Палій демонструє наочності, створені за допомогою динамічної геометрії.

palijvalerij10

Оголошено результати захисту робіт в секції №5.

palijvalerij12

palijvalerij13