Кафедра математики та методики її навчання
Фізико-математичний факультет

22 березня 2024 року в КЗО "Криворізький ліцей "КОЛІЯ" Дніпропетровської обласної ради" відбувся 14 обласний конкурс учнівської молоді "КОЛІЯ", Конкурс відбувся в очно-дистанційному форматі. Журі в секціях очолювали викладачі КДПУ. Головою журі фізико-математичної секції "ІНТЕГРАЛ" виступила доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри математики та методики її навчання Ірина Василівна Лов'янова, в секції захищалися роботи учнями з 9 по 11 клас з математики, фізики, інформатики. Гран прі конкурсу отримав учень 11 класу ліцею "КОЛІЯ" Ісаєнков Роман, який під керівництвом вчителя інформатики  випускника фізико-математичного факультету КДПУ Володимира Цоуфала підготував дослідження на тему "Штучний інтелект: створення програм". Захід відбувся у дружній творчій атмосфері, яку  створили силами викладачів ліцею та активністю творчої молоді.

 

25746
Bobyliev гостьова лекція

12 березня 2024 року доцент Д. Є. Бобилєв провів гостьову лекцію з вищої математики на тему "Опуклість графіка функції. Точки перегину" для студентів спеціальності 123 Комп'ютерна інженерія Роменського фахового коледжу Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана. Лекція викликала жвавий інтерес серед слухачів, що свідчить про актуальність викладу матеріалу з акцентом на прикладні застосування.

25462

19  січня 2024 року відбувалися у дистанційному форматі конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт з математики, інформатики, фізики, астрономії «Едісони ХХІ століття» учнями міста Кривого Рогу. Викладачі кафедри математики та методики її навчання КДПУ відгукнулися на запрошення адміністрації комунального закладу «Інноваційно-методичний центр» Криворізької міської ради і долучилися до оцінювання учнів робіт.

 

24425

гост лекція 2023 10 30 14.0030 жовтня 2023 доцент кафедри математики та методики її навчання Тетяна Крамаренко провела гостьову лекцію для магістрів спеціальності "Математика" Українського державного університету імені Михайла Драгоманова. Запрошення надійшло від доцента кафедри методики навчання математики Лук'янової Світлани Михайлівни, викладача методики навчання математики. Тема лекції "Використання технології блогінгу в професійній діяльності вчителя математики". У ході лекції висвітлено питання використання блогів у електронній звітності студентів у ході практики. Студентам було запропоновано створити блоги з використанням сервісу Blogger за допомогою імпортування контенту із шаблону блогу вчителя математики. 

23649

План роботи зі стейкхолдерами кафедри математики та методики її навчання

23446

MathSchoolKDPU.jpgКриворізький державний педагогічний університет

Дніпропетровське відділення Малої академії наук України

Громадська організація «Міжнародна асоціація дослідників з дидактики математики»

 запрошують учнів, які в 2023 році закінчили 8-11 класи, взяти участь в роботі 

Літньої математичної школиOnline MathSchoolKDPU – 2023 «Задачі оптимізації»

26-30 червня 2023 року (5 робочих днів).

22547

хаб418 травня 2023 року студенти фізико-математичного факультету, зокрема й ті, які навчаються за освітньою програмою «Математика. Інформатика», змогли побувати на Хабі з робототехніки, який проходив на базі одного з кращих міських STEM-центрів. Центр працює у Криворізькій гімназії №72.

- Заняття з робототехніки надзвичайно цікавлять учнів, - розповідають студентки першого курсу Валерія Осипчук та Анна Кучевська. - Це зараз актуально. Нам вдалося під час хабу поспілкуватися як з учнями, так і з вчителями  інформатики.

- Адміністрація гімназії, зокрема директор Вікторія Володимирівна Ничипурук, охоче запрошують до співпраці наших студентів, всіляко підтримують  молодих учителів математики, фізики та інформатики, які прийшли на роботу у гімназію, - зазначила Тетяна Крамаренко, доцент кафедри математики та методики її навчання.

22453

зображення viber 2023 05 12 13 41 56 69712 травня 2023 року кафедра математики та методики її навчання в межа міського педагогічного заходу «Наука об’єднує» провела для вчителів закладів загальної середньої освіти й педагогічних працівників закладів освіти міста провела три тренінги:

1). Досвід і проблеми організації науково-дослідницької роботи учнів з математики (Д. Є. Бобилєв).

2). Практичні кейси з геометричного конструювання (К. В. Польгун).

3). Дослідницько орієнтоване навчання математики (Т. С. Армаш).

22367

Тренінг4 08 11 20228 грудня 2022 року студенти фізико-математичного факультету, які навчаються за освітньою програмою «Математика. Інформатика», побували на тренінгу «Працюємо в НУШ. І не тільки». Провела тренінг для майбутніх учителів математики та інформатики випускниця університету за цією ж спеціальністю, а нині учитель математики та інформатики, заступник директора з виховної роботи Криворізької гімназії №46 А. В. Строкань. Анастасія Валеріївна – сертифікований тренер від «Освіторії». Під час зустрічі зі студентами вона поділилася власним досвідом роботи учителем, новими знаннями, отриманими під час проходження тренінгів «Освіторії».

 

20970

Учні Покровського ліцею на фізматі КДПУВ межах співробітництва з Криворізьким Покровським ліцеєм 7 грудня 2022 року  відбулася   зустріч викладачів кафедри математики та методики її навчання, фізики та методики її навчання КДПУ з учнями 11-го класу і учителем математики ліцею, класним керівником майбутніх випускників ліцею Ласкіною Світланою Миколаївною. Учні більше дізналися про STEM-навчання в університеті. Зокрема про застосування програмних засобів у розв’язуванні задач оптимізації  розповів доцент Д.Є. БобилєвДоцент В.М.Кадченко разом з школярами провели багато дослідів, оглянули сучасне обладнання фізичних лабораторій.  Доцент Н.А.Хараджян  продемонструвала, як навчають в університеті робототехніки.

Майбутні абітурієнти дізналися, що всю актуальну інформацію щодо вступу можна знайти на сайті університету – kdpu.edu.ua.

 

20968
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31