Кафедра математики та методики її навчання
Фізико-математичний факультет

Група_Мім-16__2022-01-26_21-53-12.jpgВідбулося вручення дипломів магістрам-фізматівцям. Дипломи вручали ректор університету, доктор філософських наук, професор Ярослав Владиславович Шрамко, заступник декана фізико-математичного факультету, кандидат педагогічних наук Юлія Олександрівна Прихожа.

З важливою подією привітали випускників ректор університету, завідувачі кафедр, зокрема завідувач кафедри математики та методики її навчання, кандидат педагогічних наук, доцент  Дмитро Євгенович Бобилєв, куратори груп.

 Випускники групи МІм разом із завідувачем кафедри Д.Є.Бобилєвим та куратором, доцентом Т.Г. Крамаренко

18284

Драмарецька фото контрольнаВсеукраїнський конкурс «Учитель року» є конкурсом професійної майстерності вчителів, що проводиться на державному рівні з метою підвищення престижності професії вчителя в суспільстві.

На Дніпропетровщині підбито підсумки ІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021» в номінації «Математика». За результатами фінальних випробувань перемогу здобула вчителька математики Криворізького Центрально-Міського ліцею Марія Драмарецька. Марія Геннадіївна - випускниця фізико-математичного факультету Криворізького державного педагогічного університету.

 

Протягом чотирьох днів в лютому 2021 року проходили конкурсі випробування «Дистанційний урок», «Контрольна робота», «Методичний практикум» та «Урок».

Детальніше про перебіг конкурсу можна прочитати також в газеті «Джерело» і на сайті Дніпровської академії неперервної освіти.

14570

M_Z.JPG13 лютого 2020 року в Національній бібліотеці України імені В. І. Вернадського відбулась Урочиста церемонія вручення відзнак лауреатам премії Президента України для молодих вчених за 2019 рік. 

Президент Володимир Зеленський вручив старшому науковому співробітнику відділу хмаро орієнтованих систем інформатизації освіти Інституту інформаційних технологій і засобів навчання, Мар’єнко (Попель) Майї Володимирівні свідоцтво та нагрудний знак.

Мар’єнко (Попель) Майї Володимирівні - випускниця кафедри математики та методики її навчання.

10206

СтасФедосєєв001Приємно, що багато випускників фізмату Криворізького державного педагогічного університету - кращі у професії, сучасні інноваційні учителі, кращі учителі математики та інформатики не лише у Кривому Розі, але й в межах України. Про це свідчать їхні нові здобутки, про які з радістю повідомляємо. Щирі та добрі слова, які випускники висловили на адресу наших викладачів, надихають творчо працювати.

 25 червня 2020 року захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук (спеціальність 13.00.02 – теорія та методика навчання (математика)) з теми «Методика інтерактивного навчання старшокласників початків математичного аналізу» випускник фізмату Станіслав Федосєєв.

Нові здобутки мають також випускники кафедри Скрипник Валерія,  Марія Драмарецька та Дмитрієв Денис.

12287

Тетяна Желтуха

До 90-річчя навчального закладу і фізико-математичного факультету підготовлено науково-популярне видання. Видання присвячено кафедрі математики та методики її навчання КДПУ з нагоди 90-річчя заснування університету і фізико-математичного факультету. Подано відомості з історії кафедри, публікації про окремих завідувачів кафедри, відомих випускників, теперішніх співробітників, бібліографію праць. Представлено матеріали про життєвий і творчий шлях, науково-педагогічну й громадську діяльність випускників та співробітників. Видання адресовано освітянам, фахівцям у галузі педагогічної науки й усім, кого цікавлять проблеми історії освіти, виховання та навчання.

 Тетяна Валентинівна Желтуха 1998-го року  отримала спеціальність учителя фізики та математики у КДПІ. Наразі вона учитель математики Криворізького Покровського ліцею, учитель вищої категорії, переможець обласного туру конкурсу «Учитель року» у номінації «Математика».

8763

 ШиперкоСГ1

Шиперко Світлана Геннадіївна 1983 року з відзнакою закінчила фізико-математичний факультет Криворізького державного педагогічного інституту за спеціальністю «Математика» і отримала кваліфікацію «Вчитель математики». У 1991-1994 роках навчалася в аспірантурі при лабораторії навчання фізики та математики Інституту педагогіки АПН України, м. Київ (13.00.02 Теорія і методика навчання. Математика).

1983 – 1987 рр. – вчитель математики ЗОШ м. Кривий Ріг. У 1987 – 1990, 1994 – 2002 рр. – асистент кафедри математики Криворізького державного педагогічного інституту. З 2002 року і донині – старший викладач кафедри математики та методики її навчання КДПУ. С. Г. Шиперко викладає такі навчальні дисципліни як елементарна математика, дискретна математика, методика навчання математики, історія розвитку математичної освіти.

17948

изображение viber 2021 10 22 12 34 33 269

БОГАТИНСЬКА НАТАЛІЯ ВОЛОДИМИРІВНА закінчила з золотою медаллю Криворізьку загальноосвітню школу № 95 (тепер Криворізька гімназія №95).

Випускниця фізико-математичного факультету Криворізького державного педагогічного інституту (роки навчання – 1969-1973). Навчалася за спеціальністю «Математика», отримала диплом з відзнакою, присвоєно кваліфікацію вчителя математики середньої школи.

У серпні 1973 року розпочинає роботу асистентом кафедри математики Криворізького державного педагогічного інституту. З 1979 року обрана за конкурсом на посаду старшого викладача кафедри математики. З січня 1997 року працює на посаді доцента кафедри математики.

17189

МаріяДрамарецька004Департамент освіти і науки виконкому Криворізької міської ради повідомляє, що 26 листопада відбувся міський етап всеукраїнського конкурсу фахової майстерності "Учитель року - 2021" у номінації "Математика". Конкурсні випробування проходили в режимі онлайн і розподілилися наступним чином: майстер-клас, тестування та дистанційний урок. За підсумками визначено переможця та лауреатів конкурсу.

І місце - Драмарецька Марія Геннадіївна, вчитель КЦМЛ;

ІІ місце - Ворожко Тетяна Юріївна, вчитель КГ #95;

ІІІ місце - Іванова Олександра Миколаївна, вчитель КЗШ #52.

Марія Драмарецька. працює учителем математики в Криворізькому Центрально-Міському ліцеї з 2016 року.    2020 року до Дня молоді за вагомий особистий внесок у реалізацію державної молодіжної  політики та активну громадську діяльність Марію Геннадіївну нагороджено грамотою виконкому Криворізької міської ради.   

13418

sajt004

Білоусова Галина Миколаївна 1971 року закінчила фізико-математичний факультет Криворізького державного педагогічного інституту за спеціальністю «Математика» і отримала кваліфікацію «Вчитель математики середньої школи». Після завершення інституту спочатку працювала на посаді асистента, пізніше на посаді старшого викладача кафедри математики. Викладає такі навчальні дисципліни: математичний аналіз, вища математика.

З ювілеєм вітаємо старшого викладача кафедри математики та методики її навчання КДПУ Галину Миколаївну Білоусову. Многая та Благая літа, шановна Галино Миколаївно! 

Ректор університету, професор Я. В. Шрамко вручає Г. М. Білоусовій вітальний адрес з нагоди її ювілею.

  

10534

Lovjanova I VДоктор педагогічних наук Ірина Ловянова: «Полюбіть математику, і ви не пожалкуєте»

Нагадаємо, ще минулого року екс-міністр закордонних справ Павло Клімкін почав піднімати питання про те, що Україна не зможе підніматися на високі рівні технічного і технологічного розвитку, якщо молодь, яка випускається з шкіл і прагне здобути вищу освіту, не знатиме математики. Тоді ж Міністерством освіти і науки України було прийнято рішення про обов’язковість зовнішнього незалежного оцінювання з математики для випускників шкіл, починаючи з наступного навчального року.

Про те, як вирішувати проблеми з підготовкою учителів математики, як батьки можуть допомогти власним дітям краще підготуватися з математики, щоб вони у майбутньому здобули омріяну спеціальність, кореспонденти «Домашней газеты» Тетяна і Микола Крамаренки поспілкувалися напередодні Дня працівників освіти з доктором педагогічних наук,  професором кафедри математики та методики її навчання Криворізького державного педагогічного університету Іриною Ловяновою.

8762
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша