Кафедра математики та методики її навчання
Фізико-математичний факультет

Дмитрієва Ніна Федорівна 1969 року вступила до Криворізького державного педагогічного інституту на спеціальність «Математика» і закінчила з відзнакою цей заклад освіти 1973 року. На сьогодні працює учителем математики у Криворізькій загальноосвітній середній школі №122.

У ході Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року-2004» у номінації «Математика» Н. Ф. Дмитрієва посіла І місце серед вчителів математики Саксаганського району і взяла участь у міському конкурсі «Вчитель року».

Ніна Федорівна проводить цікаві уроки математики та години спілкування, готує учнів до участі в міських конкурсах та олімпіадах.

Підготував презентацію Денис Дмитрієв.

 

6652

Серед відомих випускників фізико-математичного факультету Криворізького педагогічного інституту / університету чимало науковців, директорів навчальних закладів, учителів. З кафедрою математики пов’язане ім’я відомого в Україні та поза її межами педагога, науковця, фахівця з теорії та методики навчання математики Григорія Петровича Бевза.

Спогадами про співпрацю та спілкування з Г. П. Бевзом поділилися викладачі Криворізького педагогічного. А ще у день свого народження на наші питання про криворізькі сторінки біографії відповів через Facebook Григорій Петрович Бевз.

Г. П. Бевз з аспірантами та викладачами Криворізького педінституту.
Зліва направо нижній ряд: Л. І. Діброва, Г. П. Бевз, Н.В.Богатинська;
верхній ряд: Т. П. Посадаолаєва, Л. Ф. Мільчуцька, Л.О.Черних, І. Ф. Сафір, С. Ф. Максименко, Л.С.Наришкіна.[/caption]

 

 

5819

На початку осені в Одесі пройшов конкурс «Global Teacher Prize Ukraine 2017» («Світовий учительський приз Україна») на звання кращого вчителя нашої країни, у якому взяв участь і випускник Криворізького педуніверситету Станіслав Федосєєв.

Чим зачарував куратора проекту, ведучу інформаційної програми на телеканалі «1+1» Наталю Мосійчук та принципових членів журі конкурсу молодий учитель математики та логіки, християнської етики, учитель-новатор Станіслав Федосєєв?

Насамперед тим, що він захоплює дітей ідеєю навчання, а далі супроводжує учнів на навчально-виховному шляху і стає для них старшим товаришем-порадником, – відгукуються про нього колеги. – Станіслав – справжній експерт з мотивації навчальної діяльності школярів та активізації їхньої пізнавальної діяльності. Він прагне до того, щоб кожен його учень бачив особистісний смисл у вивченні математики. А у створеному вчителем середовищі партнерства, взаємодопомоги та взаєморозуміння, де переважає демократичний, довірливий характер стосунків, діти розвиваються та засвоюють матеріал набагато краще.

А ще Станіслав систематично на уроках використовує методи інтерактивного навчання. Він прибічник проведення занять з використанням платформи для дистанційного навчання, вебінарів, запроваджує логічні фізкультхвилинки на уроках.

Може саме тому його учні вступають до кращих вишів, перемагають на престижних конкурсах та олімпіадах.

Та найголовніше – учитель несе людям добро, виховує щасливих та успішних особистостей.

5818

EgorovaME

Серед кращих випускників фізико-математичного факультету Криворізького педінституту без сумніву вчитель вищої категорії, вчитель-методист, відмінник освіти України, учитель Криворізького навчально-виховного комплексу №129 «Гімназія-ліцей академічного спрямування» М. Е. Єгорова. Про педагогічну діяльність Марини Едуардівни знають не лише на рівні області, але й на теренах України, бо серед її учнів переможці олімпіад та конкурсів різних рівнів. А ще вона представляла учительство міста та Дніпропетровщини на всеукраїнських конкурсах «Учитель року». Марина Едуардівна – лауреат цього престижного конкурсу в номінації «Інформатика».

Її люблять як діти, так і батьки. А ще помічено, що у цього творчого учителя нема неуспішних учнів, бо вона  уміє знаходити ключик до кожної душі. Тож і не дивно, що ліцеїсти стають кращими у навчанні та досягають висот, якщо їх навчає та розвиває такий корифей як Марина Едуардівна.

Ця натхненна працею людина є зразком для інших колег, до того ж сама намагається досягати ще більших висот. Працювати з нею поруч пощастило молодшим колегам, які переймають педагогічний досвід майстрів, і також є випускниками фізмату Криворізького педагогічного: Анні Горшковій, Ірині Дерезі, Анні Русинчук, Маргариті Вірич, Інні Салівон, Олександру Мерзлікіну та іншим. Зокрема Анна Алімівна розповідає, що саме завдяки Марині Едуардівні, яка навчала її ще у школі, вона також отримала професію вчителя і тепер з радістю співпрацює зі своєю неперевершеною наставницею.

3354

Візитівка

Ulschin011961 року Петро Іванович Ульшин з відзнакою закінчив Криворізький державний педагогічний інститут за спеціальністю «Математика і фізика» та отримав професію учителя математики і фізики середньої загальноосвітньої школи.

З 1966 року до 2014-го працював у Криворізькому державному педагогічному інституті / університеті спочатку викладачем, а пізніше доцентом кафедри математики та методики її навчання, викладав аналітичну та диференціальну геометрію, керував написанням студентами кваліфікаційних робіт.

1981 року захистив в Інституті проблем машинобудування АН УРСР дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук на тему «Особливості руху нитки змінної довжини, обумовлені нелінійними властивостями» за спеціальністю 01.02.06 «Динаміка, міцність машин, приладів і апаратури». Пізніше йому було присвоєно вчене звання доцента кафедри математичного аналізу.

27 листопада 2017-го П. І. Ульшин відзначає 80‑літній ювілей.

Від щирого серця зичимо Петру Івановичу міцного здоров’я.

Нехай золота осінь зігріває його родинним теплом.


Про Петра Івановича Ульшина словами його колег та колишніх студентів

3225
 • Кандидат педагогічних наук, доцент І. С. Мінтій: «Готовність підтримати, прийти на допомогу – такі риси характерні для С. О. Семерікова як наукового керівника»
 • Учитель-методист Валентина Сергієнко: «Надзвичайно вдячна своїм наставникам у Криворізькому педуніверситеті - старшому викладачеві Л. С. Наришкіній та професору Л. В. Кондрашовій»

 

 

Щороку святкуємо День педагогів. Це свято мудрості, знань, праці. Кожен із нас був учнем, більшість - студентами, окремі - молодими науковцями. І у кожного залишився в пам'яті улюблений учитель і наставник, вдячність до якого зберігаємо в своїй душі. І ця пам'ять пов'язує нас з юністю, з початком педагогічної чи наукової діяльності.

10299952 763693933774492 8702597634997913020 n

Професори Криворізького педагогічного, 2016

детальніше справа

2512
 • Довідки
 • Спогади В. П. Кисільової-Білої, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри початкової освіти КДПІ, член-кореспондента МСАО ім. Я. А. Коменського
 • Двічі соросівський лауреат, учитель математики Олександр Ткачук: «На наших очах відбувалося становлення Анатолія Капіносова як науковця-методиста»
 • Одногрупниця Людмила Кудрікова про А. М. Капіносова: «Дивувалася тому, звідки 20-річний юнак черпав сили і мудрість піклуватися про людей»
 • Випускниця КДПІ, вчитель математики і фізики Анна Великодна: «Анатолій Капіносов надзвичайно переймався становленням якісної математичної освіти в Україні»
 • Доцент кафедри математики та методики її навчання КДПУ Тетяна Крамаренко: «З А.М. Капіносовим і О.Л.Ткачуком познайомилася на Всеукраїнському конкурсі «Учитель року-2004»»
 • Спогади Сергія Івченка про наставника – керівника магістерської роботи
 • Старший викладач кафедри початкової освіти Наталя Дика: «З А. М. Капіносовим розробляли нову навчальну дисципліну «Інноваційні підходи викладання математики в початковій школі». 13
 • Старший викладач кафедри математики Галина Білоусова: «З Анатолієм Капіносовим співпрацювали над розробкою посібника для підготовки учнів та абітурієнтів до ЗНО з математики». 13
 • Надія наших дітей Публікація у газеті «Зоря», 5 грудня 1992 року, № 136. 14

 lemeschenko004

Зустріч біля університету з нагоди 30-річчя з дня випуску (2005 р.)

(детальніше справа)

2504

14 липня дипломи бакалаврів отримали випускники фізико-математичного факультету Криворізького державного педагогічного університету. А серед них 37 студентів спеціальності «Математика». Їм присвоєно кваліфікацію «Бакалавр математики. Вчитель Математики». Дизайн отриманих дипломів оригінальний і розроблений викладачами факультету мистецтв КДПУ.

З щирими словами привітання з нагоди цієї події до студентів звернулася декан фізико-математичного факультету, доцент О.В. Віхрова, завідувачі кафедр, куратори груп.

Серед настанов завідувача кафедри математики та методики її навчання, професора В.В.Корольського – побажання випускникам стати висококласними фахівцями і продовжити навчання у магістратурі.

Говорили під час вручення дипломів про те, що держава повертається обличчям до учителів. Адже нещодавно значно підвищили заробітну плату учителів, розширюються можливості для впровадження інноваційних підходів у навчанні. Поряд з тим, вчителів очікує таке випробування, як сертифікація. Хто отримає сертифікати, той матиме значні преференції.  І що найголовніше, то у Кривому Розі є ринок праці. Не вистачає у школах на сьогодні як учителів інформатики, так і учителів математики та фізики.

– Рівень бакалавра – це перший рівень вищої освіти, – говорить професор кафедри інформатики та прикладної математики С.О. Семеріков. – Поки ще вони на першому щаблі. Я пропоную випускникам зробити наступний крок і перейти на другий рівень вищої освіти. Щоб усі наші бакалаври стали магістрами. Це побажання для випускників всіх спеціальностей фізико-математичного факультету університету. А щодо тих, хто вже починає професійну діяльність, то запевню, що ніколи ще країна не вкладала стільки зусиль і стільки коштів у вчительську професію. Бажаю їм бути гідними представниками нової української школи.

 

Дізнавалися ми про плани в окремих випускників.

Бакалаври фізики Ольга Гарбуз і Марина Науменко побажали своїм одногрупникам продовжити навчання у магістратурі і у подальшому працювати за покликанням педагога.

Для Катерини Шевченко день вручення дипломів – свято. Вона хоче працювати вчителем, адже навчати молодь це дуже відповідально.

Ольга Банада говорить, що сьогодні підведено підсумок роботи за чотири попередні роки. Можна порадіти і за себе, і за своїх одногрупників. І, звісно, щоб в наступні півтора роки навчання у магістратурі, покращити результати, підвищити рівень кваліфікації. І хоча попереду ще вступні іспити, вже відчуває літо і відпочинок.

Дейнега Ольга розповідає, що спробує вступити на бюджет у магістратуру і одночасно працювати у школі. Адже хоче вже спробувати роботу з дітьми і розібратися, що для неї є покликанням у житті. Своїм однокурсникам бажає все встигати і бути ще дружнішими.

Работа Катя говорить, що для неї це особливий і чудовий день. І що вона вдячна Криворізькому педагогічному університету за те, що дав для неї путівку у життя, за чудове спілкування зі студентами та викладачами. Катя планує йти працювати вчителем математики.

Голова студентської ради факультету Лісова Надія і староста групи Лис Юлія радо вітають своїх одногрупників з тим, що зробили ще один крок до своєї мрії. І бажають їм нових звершень: «Все буде добре!»

2197

 

nastjavasilchenko

 

 

Приклад здорового способу життя

Хто б міг подумати, що витончена, мила дівчина-сусідка – чемпіонка України, та ще й з пауерліфтингу. Настя відкриває нам секрет, що професійно спортом ніколи не займалася. Хіба що у шкільні роки займалася фітнесом, а ще вранці здійснювала шестикілометрові пробіжки від житлового масиву Зарічного до селища Бєляєво і назад.

– Життя моє текло рівно й не «зірково», – посміхається Настя (на фото). – А місяць тому на звичайному занятті з фізкультури у спортивному комплексі «Локомотив» до мене підійшов тренер Володимир Анатолійович Коваленко: «Настенько, а чи не бажаєш ти випробувати свої сили в пауерліфтингу? Лежачи, підняти штангу на вагу?» Я спробувала раз, другий, і Володимир Анатолійович, звертаючись чи то до мене, то чи до хлопців, сказав: «За місяць буде рекорд Європи. Можна готуватися до кубкових змагань».

– А ти що у відповідь?

367

Студенти Криворізького національного університету: «Ми хочемо гідно жити у нашій країні без корупції, без війни, з чесною владою і достойним рівнем добробуту»

MI11dodnjastudenta1

Щоб зробити оточуючий нас світ красивішим, студенти групи МІ-11 - однієї з кращих груп Криворізького педагогічного інституту - беруть участь у трудових десантах.

364
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30