Кафедра математики та методики її навчання
Фізико-математичний факультет

Шановні поціновувачі математики!

Кафедра математики та методики її навчання 20 березня 2024 року (середа) о 15:00 запроcила всіх бажачаючих в математико-лінгвістичну майстерню. Аналізували текстові фрагменти із зображеними ієрогліфами та спробуємо їх розкодувати. Учасники заходу отримали можливість спостерігати, як математика та лінгвістика взаємодіють у процесі розуміння та аналізу текстів, змогли побачити, як використання логічних операції, допомагає розкрити глибинний зміст мови. Такий інтердисциплінарний підхід дозволив розширити знання з математики, лінгвістики та історії. Будь ласка, надсилайте свої запити на отримання посилання на конференцію Zoom на адресу [email protected], якщо ви зацікавлені в участі в цьому заході.

Bobyliev 20 березня Знімок екрана 2024 03 14 233557

 

25502

Шановні поціновувачі математики!

З радістю вітаємо Вас з чудовим святом - Днем числа Пі! Цей день відзначається тими, хто цікавиться математикою, вивчає її або просто відчуває велике захоплення цією наукою. Від імені кафедри математики та методики її навчання хочемо висловити нашу повагу та вдячність усім, хто присвятив своє життя вивченню та популяризації математики.

День числа Пі - це відмінна нагода не лише згадати величні досягнення математиків минулого, а й знову переконатися у важливості математики в сучасному світі. Нехай цей день буде наповнений захопленням від нових математичних відкриттів, вдячністю за наші можливості та бажанням поділитися знаннями з оточуючими. Вітаємо з Днем числа Пі, і нехай математика завжди буде нашим невичерпним джерелом відкриттів та розвитку!

З повагою, кафедра математики та методики її навчання.

432778752_3698907580392132_6121643702180862412_n.jpg

25495

Емблема Літній математичний табір 2021

03 липня 2021 роки закінчив роботу I Криворізький літній математичний табір «MathCampKDPU-2021» на базі кафедри математики та методики її навчання Криворізького державного педагогічного університету.

У Криворізькому державному педагогічному університеті завершилася зміна літнього математичного табору, учасниками якої стали 26 учнів 8-11 класів шкіл Кривого Рогу. Математичний табір «MathCampKDPU-2021» відкрився 14 червня 2021 року для тих, кому мало шкільної програми, тих, хто, забувши про традиційні літні задоволення, був готовий поринути в глибини математики на три тижні.

20210614 133106

16272

img6Кафедра математики та методики її навчання

Криворізького державного педагогічного університету

планує літом 2021 року організувати

Літній математичний табір

MathCampKDPU – 2021

Термін проведення: з 14 червня по 04 липня 2021 роки (21 день / 15 робочих днів).

Взяти участь в роботі літньої школи запрошуються діти, які в 2021 році закінчують 8-10 класи.

Місце проведення: головний корпус Криворізького державного педагогічного університету (м. Кривий Ріг, пр. Гагаріна, 54).

Ми плануємо проводити щодня по 3 пари (кожна по 80 хвилин) з 9:00 до 13:30. Заняття проводяться з понеділка по п’ятницю. Обов’язково будуть домашні завдання. Тому брати участь в таборі має сенс тільки тим, хто хоче серйозно займатися математикою. Легко не буде, але буде дуже цікаво.      Читати також

15920

20190420115505_IMG_0591.jpgУ рамках "Дня майбутнього студента у КДПУ" працювала секція кафедри математики та методики її навчання "Математика у смартфоні". Бажаючі учні та їх наставники, гості заходу змогли ознайомитися з використанням додатків для мобільних телефонів системи динамічної математики GeoGebra.

Попередньо рекомендується завантажити на мобільний телефон додатки Графічний калькулятор, Геометрія, 3D графіка за посиланням https://www.geogebra.org/

З використанням мобільних додатків учасників заходу ознайомили студенти третього курсу і  магістри спеціальності "Математика", додаткова спеціальність "Інформатика" і доцент кафедри математики та методики її навчання, к. пед. н. Т. Г. Крамаренко.

7381

Математичні усмішкиНещодавно вийшов друком збірник "Математичні усмішки", упорядником якого є д.ф.-м.н., проф. Ніна Опанасівна Вірченко. У книзі обсягом 680 сторінок три розділи: "Про цікаве та кумедне у житті математиків", "Цікаве та смішне у математиці", "Математичні сміховинки, жарти".  Детальніше

 

 Математичні фокуси

Казки про математику    Добірки підготовлені учителем математики Гавриш Світланою.


 Дитячий портал "Пустунчик".  Цікавинки математики та віртуальна математична школа


12351

Вже став традиційним на фізматі публічний захист майбутніми учителями математики та інформатики методичних розробок, створених ними для проведення уроків у школі  з використанням мультимедійної дошки. Під час Zoom-заняття (доцент Тетяна Григорівна Крамаренко) студенти виступали з демонстраціями кращих уроків, розроблених за допомогою програмного забезпечення WorkSpace для мультимедійної дошки, блогів учителя математики, наочностей, створених з використанням системи динамічної математики GeoGebra, онлайн-сервісу LearningApps.  У зв’язку з дистанційним навчанням під час карантину багато студентів-фізматівців започаткувати власні YouTube-канали, розмістивши  у мережі  записані ними скрінкасти з математики та методики її навчання.  

11940

20200111 12120511 січня 2020 року в аудиторії №314 о 12.10 відбувся захист студентами групи МІ-16 спеціальності Середня освіта (Математика), додаткова спеціальність Середня освіта (Інформатика) навчальних STEM-проєктів, розроблених за технологією "Intel Навчання для майбутнього".

Тренери: к. пед. н., асистент кафедри математики та методики її навчання К. В. Польгун, д. пед. н., доцент, професор кафедри математики та методики її навчання І.В. Лов'янова


Відвідали відкрите заняття і взяли участь в його обговоренні к. пед. н., доцент, доцент кафедри математики та методики її навчання Т. Г. Крамаренко, к. пед. н., старший викладач кафедри математики та методики її навчання Т. С. Армаш

9835

На локації біля центрального входу до Криворізької гімназії №127 у день проведення краєзнавчого форуму працювали астрофізичний майданчик, інтерактивна робозона «TechnoSpace» від «Школи робототехніки» КДПУ, де на всіх небайдужих до нових технологій чекав майстер-клас з малювання 3d-ручкою. Допитливих учнів чекала «Фізична феєрія», де демонструвалися цікаві та видовищні досліди.

Під час заходу «Математика у смартфоні» кожен, кого зацікавила можливість опановувати математичні премудрості за допомогою власного смартфону познайомився з використанням додатків для мобільних телефонів системи динамічної математики GeoGebra й дізнався про принципи роботи мобільного програмного забезпечення. З учнями спілкувалися студентки 3 курсу спеціальності "Середня освіта. Математика" Олександра Трушковська, Олена Грідіна, Анастасія Лисуненко, Анна Галка та доцент кафедри математики та методики її навчання Тетяна Крамаренко.

7987

2016piknik2День молоді - свято України, яке відзначається щорічно в останню неділю червня відповідно до Указу Президента України від 22 червня 1994 року N 323/94 «Про День молоді». Свято встановлене «На підтримку ініціативи молодіжних об'єднань і організацій України». У 2016 році День молоді припадає на 26 червня. Саме у цей день біля «Сонячної галереї» у Кривому Розі пройшли так звані «наукові пікніки». Мета такого заходу - популяризація науки. Зокрема всі факультети педагогічного будуть представляти свої напрацювання, проводити різноманітні майстер-класи, демонстрації дослідів. 

238
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша