Кафедра математики та методики її навчання
Фізико-математичний факультет

Нещодавно вийшов друком збірник "Математичні усмішки", упорядником якого є д.ф.-м.н., проф. Ніна Опанасівна Вірченко. У книзі обсягом 680 сторінок три розділи: "Про цікаве та кумедне у житті математиків", "Цікаве та смішне у математиці", "Математичні сміховинки, жарти".  Детальніше

Математичні усмішки


 Математичні фокуси

Казки про математику    Добірки підготовлені учителем математики Гавриш Світланою.


 Дитячий портал "Пустунчик".  Цікавинки математики та віртуальна математична школа


Листопад Н.П. Цікава математика для дошкільнят : навчальний посібник для дітей старшого дошкільного віку. — К. : Видавничий дім «Освіта», 2013.
Навчальний посібник «Цікава математика для дошкільнят» розрахований на формування у дитини уявлень про математику як невід’ємну частину життя людини. Оригінальністю видання є те, що майже до кожного математичного поняття і відношення, з якими дитина зустрічається в повсякденному житті, вдало дібрані вірш чи загадка, де описується сутність або окремі їх ознаки.

Цікава математика для дошкільнят


 Цікаві добірки завдань, підготовлені студентами Криворізького державного педагогічного університету (обирайте вхід гостем)

Рис. 8 клас геометрія

12351

На локації біля центрального входу до Криворізької гімназії №127 у день проведення краєзнавчого форуму працювали астрофізичний майданчик, інтерактивна робозона «TechnoSpace» від «Школи робототехніки» КДПУ, де на всіх небайдужих до нових технологій чекав майстер-клас з малювання 3d-ручкою. Допитливих учнів чекала «Фізична феєрія», де демонструвалися цікаві та видовищні досліди.

Під час заходу «Математика у смартфоні» кожен, кого зацікавила можливість опановувати математичні премудрості за допомогою власного смартфону познайомився з використанням додатків для мобільних телефонів системи динамічної математики GeoGebra й дізнався про принципи роботи мобільного програмного забезпечення. З учнями спілкувалися студентки 3 курсу спеціальності "Середня освіта. Математика" Олександра Трушковська, Олена Грідіна, Анастасія Лисуненко, Анна Галка та доцент кафедри математики та методики її навчання Тетяна Крамаренко.

Учні гімназії мали можливість поставити питання викладачам та студентам щодо вибору майбутньої професії та відчути себе справжніми дослідниками.

 piknik20191

 

 

 

7987

День молоді - свято України, яке відзначається щорічно в останню неділю червня відповідно до Указу Президента України від 22 червня 1994 року N 323/94 «Про День молоді». Свято встановлене «На підтримку ініціативи молодіжних об'єднань і організацій України». У 2016 році День молоді припадає на 26 червня. Саме у цей день біля «Сонячної галереї» у Кривому Розі пройшли так звані «наукові пікніки». Мета такого заходу - популяризація науки. Зокрема всі факультети педагогічного будуть представляти свої напрацювання, проводити різноманітні майстер-класи, демонстрації дослідів. 

2016piknik1

238
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28