Кафедра математики та методики її навчання
Фізико-математичний факультет

Куратор групи МІ-21, кандидат педагогічних наук, доцент Тетяна Сергіївна Армаш разом зі студентами групи МІ-21 (Середня освіта. Математика, додаткова спеціальність інформатика)  обговорили актуальні питання з техніки безпеки на природі. 

 

Група МІ 21 кураторська

26388

18 квітня 2023 була проведена онлайн-година спілкування до Дня пам'яті Чорнобильської трагедії, в академічній групі МІ-22 (куратор Т. Г. Крамаренко). Студентка Ольга Лавірова підготувала також матеріали про те, яких заходів потрібно дотримуватися для захисту від радіації, вживання яких продуктів сприяє виведенню радіонуклідів з організму людини.

22135

21 02 2023 год1День Героїв Небесної Сотні — пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.

Зокрема, в групі МІ-22 (спеціальність Середня освіта. Спеціальність Математика, додаткова спеціальність Інформатика) змістовні презентації та розповіді приготували студенти Анна Кучевська та Ольга Білаш. Студенти-першокурсники поділилися спогадами про події дев’ятирічної давності, роздумами про права та обов’язки громадян України.

21416

foto 1 курс МІ 2210 вересня 2022 року на кафедрі математики та методики її навчання відбулася онлайн-зустріч зі студентами першого  курсу, які обрали для навчання спеціальність 014 Середня освіта. Математика. Інформатика. Під час зустрічі завідувач кафедри, доцент Д.Є.Бобилєв; декан фізико-математичного факультету, доцент О.В Віхрова; куратор групи, доцент Т.Г.Крамаренко, викладачі кафедри доцент Л.О.Черних, професор В.В.Корольський, старший викладач С.Г.Шиперко, старший викладач К.В.Польгун, професор І.В.Лов'янова  звернулися з вітальним словом до студентської молоді. Присутні висловлювали щирі побажання успіхів у навчанні, добра, миру, зичили, цікавого студентського життя.

20019

У четвер, 7 травня, о 14.00 у форматі Zoom-конференції на фізматі відбулася година спілкування з студентами групи МІ-16 – майбутніми учителями математики та інформатики. Розглядалися питання підготовки до захисту курсових робіт, до екзаменаційної сесії, складання державних іспитів та фахових випробувань зі вступу до магістратури. Студентів цікавила і організація проведення оглядових лекцій. Обговорювалися назрілі проблеми щодо поточної атестації, яка завершилася 8 травня. Крім студентів і куратора групи МІ-16, доцента Тетяни Крамаренко, у годині спілкування взяли участь професор кафедри математики та методики її навчання І. В. Лов’янова та завідувач кафедри, доцент Д. Є. Бобилєв.

11682

22 січня 2020 року відбулося урочисте вручення дипломів магістрам денної форми навчання спеціальності Середня освіта. Математика (додаткова спеціальність «Інформатика»),  Середня освіта. Фізика (додаткова спеціальність «Інформатика»), Середня освіта. Інформатика фізико-математичного факультету.

9924

mi12vechornici3У групі МI-12-2 фізико-математичного факультету Криворізького педагогічного інституту  відбувся вечір, присвячений темі "Андріївські вечорниці". А студенти групи МІ-12-1 підготували свято до дня теплого Олекси.

Андріївські вечорниці - одне з найперших і найочікуваніших зимових свят. Це свято традиційного гадання на день святого Андрія, яке бере початок з давніх слов'янських звичаїв та язичницьких часів. З приходом християнства, вечорниці поєднали із днем святого Андрія Первозваного, одного з дванадцяти апостолів Христа. Звісно, до гадань та вечорниць, які тепер проходять в його день - 13 грудня, святий Андрій жодного відношення не має.

369

MI16baloseni120 жовтня на головній сцені Криворізького педагогічного відбувся «Бал першокурсника», організований та проведений силами студентської ради університету. У заході традиційно взяли участь студенти від усіх 9 факультетів, які об'єдналися цього дня під гаслом «Together!».

Першокурсникам фізико-математичного факультету допомагали підготуватися до виступу і продемонструвати свої таланти у різножанрових номерах студенти старших курсів - голова студради фізмату Надія Лісова, активні фізматовці Лілія Фадєєва, Яна Мордовець, Ігор Боровик, Марина Засоріна.

 

378

18595169 1083533118457237 1491254471010768106 oВишиванка – елемент традиційного одягу, що прикрашений сакральною вишивкою, зображення на якій є своєрідним оберегом для її власника, адже у ній не рідко зашифровувалися імена та цілі молитви. Крім цього вишиванка – це символ етнічної єдності українського народу та символ ідентифікації українця

Біля головного корпусу Криворізького державного педагогічного університету проходив флеш-моб з нагоди Дня вишиванки в Україні. Учасники заходу співали українських пісень, танцювали у флеш-мобі та провели тематичну фотосесію. Студенти університету відтворили «живу карту України», яка засвідчить єдність нашої країни і непоборність духу українського народу.

Усе частіше у нашому університеті, та і в Кривому Розі також, можна зустріти наших студентів та викладачів, зодягнених у традиційний український одяг – вишиту сорочку. Що прикметно, то не на фестивалі, не на концерті чи студентській весні, а в будні – на заняттях. Якщо говорити про викладачів, то це насамперед директор університетської бібліотеки, шанувальниця і берегиня українського слова Ганна Миколаївна Віняр. Спілкувалися ми і зі студентами у вишиванках з факультетів української філології, історичного та фізико-математичного.

172

fizmat2014bal1Зараз ніхто і не згадає, коли вперше в стінах Криворізького педагогічного інституту пройшов бал першокурсника. І сьогодні внутрішнє життя інституту неможливо уявити без цього яскравого самобутнього свята. 
У цьому році осінній бал «Назустріч майбутньому» відбувся в середині жовтня. Ми дізналися детальніше про хід підготовки до свята.

На фото: Щасливі останні миті балу першокурсників. 

368
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31