Кафедра математики та методики її навчання
Фізико-математичний факультет

19 січня  відбувся захист магістерських робіт студентами спеціальності "Математика", додаткова спеціальність "Інформатика".

 26908108 1072482016223787 4158699692195708957 n

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3749

12 грудня 2017 на кафедрі математики та методики її навчання вдруге відбувся перед захист магістерських робіт студентами ІІ курсу магістратури.

Були присутні також студенти-магістри першого року навчання.

Нижче подаємо основні відомості про представлені магістерські дослідження.

 

 

3422

4.05.2017 магістри спеціальності "Математика" представили попередні результати роботи над кваліфікаційними роботами. Жвавий обмін думками щодо представлених студентами результатів сприяв кращому усвідомленню ними планів  розгортання подальшого дослідження.

20170504 134052

1846

26-28 квітня на Всеукраїнській  олімпіаді зі спеціальності "Математика", що проводилася на базі механіко-математичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка Криворізький державний педагогічний університет представляв студент ІІІ курсу фізико-математичного факультету Руслан Шпонька. І посів на цих змаганнях почесне третє місце. Вітаючи призера олімпіади з черговим його досягненням, розпитали детальніше про перебіг олімпіади та про враження від побаченого у Львові.

- Ще зі школи для мене стало традицією щороку брати участь в олімпіадах з математики, - пригадує Руслан. - Не зраджую цій традиції і навчаючись в університеті. Вже третій рік поспіль є учасником ІІ етапу студентської олімпіади. 26-28 квітня мав честь представляти рідну Alma Mater на Всеукраїнській  олімпіаді зі спеціальності "Математика». На відкритті Олімпіади з вітальним словом виступили в. о. декана факультету, доцент кафедри геометрії та топології І. Й. Гуран, заступник декана з наукової роботи, доцент кафедри механіки І. С.Кузь, голова жюрі олімпіади, доктор фізико-математичних наук О. Б. Скасків. На закритті Олімпіади привітав переможців й усіх учасників член-кореспондент НАН України, проректор з наукової роботи Львівського університету, професор Роман Гладишевський. 

Олімпіада проходила у два тури протягом двох днів. Завдання цікаві, не менш цікаві та оригінальні авторські розв'язання задач організаторів змагання. Цьогорічними успіхами на олімпіаді (посів третє місце серед студентів педагогічних університетів) я завдячую викладачам кафедри математики та методики її навчання, зокрема В. В. Корольському, І. С.Дерезі, Л. О.Черних, С. Г. Шиперко, Д. Є. Бобилєву, Т. Г. Крамаренко, І. В. Лов'яновій.

 Незабутнє враження справило на мене славне місто Львів, ще й досі переповнює відчуття піднесення від перебування на Замковій горі, у Львівському оперному театрі ім. С. Крушельницької, історико-культурному музеї-заповіднику "Личаківський цвинтар". Усе життя мріяв прогулятися вулицями Львова і скуштувати смаколики знаменитих львівських кав'ярень, але все ніяк не випадало нагоди. Тепер мрія збулася!

Olimpiada 0171

1841

Студенти спеціальності «Математика» разом науковим керівником, канд. пед. наук, старшим викладачем кафедри математики та методики її навчання І.С.Дерезою побували на науково-практичних конференціях та виступили там з доповідями про результати власних наукових досліджень.

Регіональна науково-практична конференція ”Реалізація ідей розвивального навчання в школі та вузі”, присвяченій 85-річчю від дня народження Слєпкань Зінаїди Іванівни (15-16 квітня 2016 року на базі фізико-математичного факультету Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка)

Всеукраїнсьrа студентська науково-практична конференція “Технології компетентнісно-орієнтованого навчання природничо-математичних дисциплін”, (14 квітня 2016 р. у Херсонському державному університеті)

Фотозвіт про поїздку

DSCN8346

1311

Захист робіт січня 2017 в ауд. 308.  Початок о 9.00

KQLw4qvKhYM 1

Альбом із захисту робіт

Читати про захищені магістерські роботи детальніше  

550
Фонд Віктора Пінчука в середині травня визначив переможців 8-го загальнонаціонального конкурсу стипендіальної програми «Завтра.UA». Цього року до участі в конкурсі долучились понад 2000 студентів з усієї України. Переможці конкурсу (цього року їх обрано 200) отримуватимуть протягом року щомісячну стипендію розміром 942 гривні, активно долучатимуться до проектів Фонду і PinchukArtCentre, відвідуватимуть публічні лекції Фонду та братимуть участь в щорічних зустрічах (YES), завдяки чому матимуть змогу особисто зустрітися та поспілкуватися з глобальними лідерами, інноваторами, провідними представниками політики, бізнесу та культури.
 
Від Криворізького національного університету стипендію Фонду присуджено п’яти студенткам Каснянчук Дар’ї (вдруге), Очеретній Елеонорі, Кірсич Дар’ї, Ломачевській Марії (другий рік поспіль), Олексійченко Тетяні.
 
2014zavtra1
 

170

Щороку стипендіати Фонду Віктора Пінчука збираються на традиційний Форум. Цьогоріч він був ювілейним - десятим, і тривав із 17 по 19 червня. Тому був особливим. На ньому зібралось близько 400 стипендіатів за всі роки існування даної програми. За 10 років Фонд Віктора Пінчука видав 2300 стипендій у рамках стипендіальної програм «Завтра.UA» . 

2016zavtra1

169

Загальний рейтинг учасників Сьомого конкурсу - 2012/13 Стипендіальної програми "Завтра.UA"

2013zavtra1Згідно з рішенням Правління Всеукраїнської благодійної організації „Фонд Віктора Пінчука - соціальна ініціатива”переможцями Конкурсу – 2012/13 Стипендіальної програми «Завтра.UA» вважаються ті конкурсанти,підсумкова оцінка яких дорівнює або вища за 67,75 балів у загальному рейтингу конкурсантів. Таким чином, конкурсанти, які зайняли у загальному рейтингу позицію з 1 по 320 вважаються стипендіатами Стипендіальної програми "Завтра.UA"-2012/13.

 Стипендіатами від Криворізького національного університету стали Каснянчук  Дар'я    і   Ломачевська Марія (науковий керівник Тетяна Григорівна Крамаренко)
 
 
 
 
 
 
 

168

17-18 березня відбулася науково-практична конференція ІІ етапу Другого туру Всеукраїнського конкурсу студентських робіт в галузі "Педагогічні науки" та "Педагогічна вікова психологія". Конференція проходила у Державному вищому навчальному закладі "Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди".

 На конкурс з даних галузей наук було подано понад 200 робіт. Галузева комісія на І етапі Другого туру відібрала 80 кращих робіт.

 

palijvalerij4

Палій Валерій і науковий керівник Тетяна Григорівна Крамаренко в перерві між засіданнями секцій

 Від Криворізького державного педагогічного університету у число запрошених студентів (галузь «Педагогічні науки»)  увійшли Палій Валерій і Катерина Міщенко (магістри, фізико-математичний факультет). На конкурс було представлено роботу на тему «Методика навчання геометрії з використанням інформаційно-комунікаційних технологій». Науковий керівник роботи - к. пед. н., доцент кафедри математики та методики її навчання Тетяна Григорівна Крамаренко. У ході дослідження молодими науковцями було розроблено електронний навчальний курс (переглянути «Геометрія, 8 клас» за URL-адресою: http://kdpu.edu.ua/moodle ), досліджено ефективність його використання з метою формування пізнавальних інтересів учнів і контролю навчальних досягнень.

Для захисту роботи у Державному вищому навчальному закладі "Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди" поїхав Палій Валерій і отримав диплом ІІ (другого) ступеня.

162
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Квітень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30