Кафедра математики та методики її навчання
Фізико-математичний факультет

1 курс 2023 МІ 23Початок навчального року для першокурсників – доволі напружений процес пристосування до нових умов навчання. Та ще й умовах воєнного стану. Щоб підвищити у першокурсників спеціальності 014.04 Середня освіта. Математика впевненість у власних силах, зменшити психічне перенапруження та рівень тривожності, краще пристосуватися до нових умов освітнього середовища, відбулася інформаційна зустріч в Zoom із завідувачем кафедри математики та методики її навчання КДПУ Д. Є. Бобилєвим та технічним секретарем приймальної комісії цієї спеціальності, доцентом кафедри Т. Г. Крамаренко.

 

22968

В20230718 11552118 липня 2023 року бакалаври спеціальності 014 Середня освіта. Математика. Додаткова спеціальність Інформатика отримали дипломи.

Дипломи вручили ректор Криворізького державного педагогічного університету, доктор філософських наук, професор Ярослав Владиславович Шрамко і декан фізико-математичного факультету, кандидат педагогічних наук, доцент Олена Вікторівна Віхрова.

22861

СМК 21 115 травня 2023 року другокурсники спеціальності «Соціологія масової комунікації, журналістики і реклами» Криворізького державного педагогічного університету представили власні соціологічні дослідження.  Їх виконали здобувачі вищої освіти в рамках вивчення навчальної дисципліни «Статистика у соціології». Публічний захист проводився у форматі Zoom-конференції.
- Студенти мали змогу як обрати тему з орієнтовного списку запропонованих, так і цілком самостійно запропонувати ту, яка їх цікавить, - розповіла канд. пед. наук, доцент кафедри математики та методики її навчання Тетяна Григорівна Крамаренко. –

22456

Зустріч 3📣 Запрошуємо  вчителів, викладачів і студентів на онлайн-зустріч в лабораторію дидактики математики кафедри математики та методики її навчання Криворізького державного педагогічного університету!

 
Тема зустрічі: «Практичні кейси з геометричного конструювання»

До нас у гості завітає Юрій Білецький, вчитель математики, співзасновник Науково-дослідницької школи "Базис" (м. Київ).

22435

Нещpro_bevz_v_z1.pngодавно вийшов друком біобібліографічний  показничик - книга пам'яті доктора педагогічних наук, професора В. Г. Бевз. Одна з упорядниць покажчика, кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник відділу математичної та інформатичної освіти Інституту педагогіки НАПН України, продовжувачка династії математиків-методистів Бевзів Дарина Володимирівна Васильєва подарувала книгу співробіникам кафедри математики та методики її навчання КДПУ. Як науково-педагогічним працівникам, так і студентам - майбутнім учителям математики, цікаво буде більше дізнатися про відому вчену, прочитати спогади сучасників, яким вдалося навчатися у Валентини Григорівни Бевз, співпрацювати з нею, слухати її виступи під час наукових конференцій. 

20900

T G KramarenkoВельмишановна Тетяно Григорівно!

Колектив кафедри математики та методики її навчання щиро вітає Вас зі славним ювілеєм!

    Випускниця Київського державного університету імені Тараса Шевченка, Ви, високоповажна ювілярко, у 1985 році розпочали свій шлях в царині створення моделей технологічних процесів. З 1993 вельмишановна Тетяна Григорівна обрала шлях вчителя математики і зарекомендувала себе висококваліфікованим спеціалістом, талановитим педагогом та здібним науковцем. У 2004 році доля повязала Вас з кафедрою математики та методики її навчання і Ви стали для студентів взірцем справжнього вчителя, який вводить їх в коло своїх інтересів, своїх знайомств, досвіду застосування інформаційно-комунікаційних технологій в навчанні, щиро ним ділитися, що може робити лише людина з місією покращити математичну освіту України.

20791

Третього жовтня 2022 відбувся передзахист магістерських робіт магістрів другого року навчання спеціальності 014.04 Середня освіта (Математика. Інформатика).

Студенти ретельно підготувалися до презентації власних досліджень, демонстрували створені портфоліо учителя математики, добірки наочностей для профільного навчання математики.

20253

ФМ якість освітиКафедра математики та методики її навчання проводить постійний моніторинг з метою вивчення якості наданої освіти випускникам, моніторингу ефективності нашої співпраці з роботодавцями та  налагодження ефективної комунікації. 

 Основна мета опитування – це моніторинг працевлаштування випускників, визначення основних тенденцій розвитку ринку праці сьогодні, вивчення якості наданої освіти випускникам. Пропонуємо долучитися до моніторингу вибравши анкету із списку:

1). Навчальний процес очима студента (магістратури).

2). Викладач очима студента.

 Звертаємось до Вас із проханням поширити також наведені нижче анкети серед випускників та партнерів роботодавців:

1). Анкета ВИПУСКНИКІВ (магістратури).

2). Анкета РОБОТОДАВЦІВ.

Приєднуйтеся, поширюйте та будьте здорові!

 Результати проведених анкетувань станом на 22 вересня 2022 року:

1). Випускники (магістратури).

2). Навчальний процес очима студентів (магістратури).

3). Результати моніторингу якості освіти на рівні Університету.

 

20208

Зустріч 2Запрошуємо викладачів і студентів Університету та вчителів на другу онлайн-зустріч в лабораторію дидактики математики кафедри математики та методики її навчання Криворізького державного педагогічного університету!

До нас у гості завітає: Дарина Васильєва, 

співавтор модельної програми з математики для 5-6 класів, вчитель математики вищої категорії, старший науковий співробітник Інституту педагогіки НАПН України, кандидат педагогічних наук

19579

Школьний Кушнір Модельна програма? Запрошуємо викладачів і студентів Університету та вчителів на онлайн-зустріч в лабораторію дидактики математики кафедри математики та методики її навчання Криворізького державного педагогічного університету!

До нас у гості завітають: Олександр Школьний,
співавтор модельної програми з математики для 5-6 класів, доктор педагогічник наук, професор кафедри математики і теорії та методики навчання математики НПУ імені М. П. Драгоманова;

Діана Кушнір,
методистка з математики та природничих наук бренду Formula видавництва “Лінгвіст” (https://formula.education/), що спеціалізується на адаптації міжнародних ліцензійних видань для Нової Українською Школи.

19279
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Вересень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30