Кафедра математики та методики її навчання
Фізико-математичний факультет

Вельмишановна Тетяно Григорівно!

Колектив кафедри математики та методики її навчання щиро вітає Вас зі славним ювілеєм!

T G Kramarenko

    Випускниця Київського державного університету імені Тараса Шевченка, Ви, високоповажна ювілярко, у 1985 році розпочали свій шлях в царині створення моделей технологічних процесів. З 1993 вельмишановна Тетяна Григорівна обрала шлях вчителя математики і зарекомендувала себе висококваліфікованим спеціалістом, талановитим педагогом та здібним науковцем. У 2004 році доля повязала Вас з кафедрою математики та методики її навчання і Ви стали для студентів взірцем справжнього вчителя, який вводить їх в коло своїх інтересів, своїх знайомств, досвіду застосування інформаційно-комунікаційних технологій в навчанні, щиро ним ділитися, що може робити лише людина з місією покращити математичну освіту України.

   Вам доля подарувала активне, багате і цікаве життя. Ваша трудова діяльність присвячена вихованню студентської молоді, викладацькій та науковій роботі. Ми цінуємо Вас як яскраву особистість і професіонала.

   Ваша кропітка робота ‒ це реальний і значний внесок у процес підготовки майбутніх вчителів математики. Ви користуєтеся заслуженим авторитетом в нашому колективі як відповідальний, компетентний, досвідчений педагог. Наполегливість, висока самовіддача і постійний пошук ефективних шляхів вирішення поставлених завдань допомагають Вам у діяльності, спрямованій на формування творчого вчителя здатного на високому рівні застосовувати засоби інформаційно-комунікаційних технологій для підвищення ефективності навчання математики учнів.

    Глибокошановна Тетяно Григорівно! Ми пишаємося тим, що нам випала можливість працювати з Вами і досягати разом професійних висот. Нехай доля шле Вам добро і щастя, міцне здоров’я та добробут, а віра, надія та любов будуть вірними супутниками на Вашому життєвому шляху. Живіть довго, в щасті, благополуччі та при доброму здоров’ї!

           З повагою, кафедра математики та методики її навчання.

p024

20791

Третього жовтня 2022 відбувся передзахист магістерських робіт магістрів другого року навчання спеціальності 014.04 Середня освіта (Математика. Інформатика).

Студенти ретельно підготувалися до презентації власних досліджень, демонстрували створені портфоліо учителя математики, добірки наочностей для профільного навчання математики.

МІм 17 Передзахист

20253

Кафедра математики та методики її навчання проводе постійний моніторинг з метою вивчення якості наданої освіти випускникам, моніторингу ефективності нашої співпраці з роботодавцями та  налагодження ефективної комунікації. 

20208

10 вересня 2022 року на кафедрі математики та методики її навчання відбулася онлайн-зустріч зі студентами першого  курсу, які обрали для навчання спеціальність 014 Середня освіта. Математика. Інформатика. Під час зустрічі завідувач кафедри, доцент Д.Є.Бобилєв; декан фізико-математичного факультету, доцент О.В Віхрова; куратор групи, доцент Т.Г.Крамаренко, викладачі кафедри доцент Л.О.Черних, професор В.В.Корольський, старший викладач С.Г.Шиперко, старший викладач К.В.Польгун, професор І.В.Лов'янова  звернулися з вітальним словом до студентської молоді. Присутні висловлювали щирі побажання успіхів у навчанні, добра, миру, зичили, цікавого студентського життя.

foto 1 курс МІ 22

Д.Є. Бобилєв окреслив основні питання щодо організації навчально-виховного процесу та розкладу занять. Присутні викладачі розповіли про особливості проведення занять в онлайн-режимі, становлення студентів у майбутній професії тощо.

Студенти-першокурсники розповідали про себе, шкільних наставників з математики та інформатики,  які надихнули їх обрати почесну професію вчителя. А ще про власні захоплення і те, як хочуть розвивати творчий потенціал, успішно навчаючись на фізико-математичному факультеті Криворізького державного педагогічного університету.

20019

 

Емблема_Літній_математичний_табір_2022.jpg

Криворізький державний педагогічний університет

Кафедра математики та методики її навчання

Літній математичний табірOnline

MathCampKDPU – 2022

«Задачі оптимізації»

 Термін проведення: початок серпня 2022 року (10 робочих днів).

Взяти участь в роботі літнього математичного табору (Online) запрошуються діти, які в 2022 році закінчили 8-11 класи.

Місце проведення: платформа Zoom та платформа хмарних обчислень CoCalc (CoCalc.com).

Необхідні технічні засоби: персональний комп’ютер зі стабільним доступом до інтернету.

Необхідні програмні засоби: програма Zoom та веб-переглядач Google Chrome (останні версії).

Необхідні вміння: базові навички програмування мовою Python.

19664

24 червня 2022 року в лабораторії дидактики математики кафедри математики та методики її навчання Криворізького державного педагогічного університету відбулась друга онлайн-зустріч із циклу "Навчання математики в НУШ".

На зустріч були запрошені студенти всіх курсів спеціальності 014.04 Середня освіта (Математика), викладачі Університету та вчителі.

В гості завітала:
Дарина Васильєва,

співавтор модельної програми з математики для 5-6 класів, вчитель математики вищої категорії, старший науковий співробітник Інституту педагогіки НАПН України, кандидат педагогічних наук https://mon.gov.ua/storage/app/media/zagalna%20serednya/Navchalni.prohramy/2021/14.07/Model.navch.prohr.5-9.klas.NUSH-poetap.z.2022/Matem.osv.galuz-5-6-kl/Matem.5-6-kl.Burda.Vasileva.14.07.pdf

Зустріч 2

viber image 2022 06 24 16 54 29 226

Відеозапис першої зустрічі можна переглянути за посиланнямhttps://youtu.be/jtKYONQG0V0

Дуже приємно було після зустрічі отримати від вельмишановної Дарини Володимирівни ще один чудовий подарунок  - підбірку книг з особистої бібліотеки Григорія Петровича Бевза, біографія якого тісно пов'язана з Криворізьким державним педагогічним університетом (https://kdpu.edu.ua/matematyky-ta-metodyky-ii-navchannia/zahalna-informatsiia/vypusnyky/5819-pedahoh-naukovets-fakhivets-z-teorii-ta-metodyky-navchannia-matematyky-hryhorii-petrovych-bevz.html).

Це буде чудове поповнення бібліотеки лабораторії дидактики математики.

IMG 20220627 143407 IMG 20220627 143414

Особливо цінною серед подарунку є повна підбірка підручників з математики співавторами яких є Г. П. Бевз і В. Г. Бевз.

IMG 20220627 144046 IMG 20220627 144050

 поетичної та есеїстичної спадщина Григорія Петровича, яка вражає та захоплює.

IMG 20220627 144243

Кафедра математики та методики її навчання щиро дякує Дарині Володимирівні за цікаву змістовну лекцію та цінний подарунок!

19636

📣 Запрошуємо викладачів і студентів Університету та вчителів на другу онлайн-зустріч в лабораторію дидактики математики кафедри математики та методики її навчання Криворізького державного педагогічного університету!

До нас у гості завітає:

Дарина Васильєва, 

співавтор модельної програми з математики для 5-6 класів, вчитель математики вищої категорії, старший науковий співробітник Інституту педагогіки НАПН України, кандидат педагогічних наук

https://mon.gov.ua/storage/app/media/zagalna%20serednya/Navchalni.prohramy/2021/14.07/Model.navch.prohr.5-9.klas.NUSH-poetap.z.2022/Matem.osv.galuz-5-6-kl/Matem.5-6-kl.Burda.Vasileva.14.07.pdf

💥 Доповідь буде цікавою як досвідченим викладачам Університету, так і студентам - майбутнім учителям математики, а також усім хто любить математику.

Спілкування відбуватиметься українською мовою. Обов'язкова реєстрація за посиланням (для тих хто ще не зареєструвався після анонсу)

https://forms.gle/fm12j5dQEpihKzji8


🕔 Коли? п'ятниця, 24 червня 2022 року, 15:00
🌀 Де? Онлайн (лінк на зустріч буде надіслано на адресу, вказану при реєстрації, до 12:00 24 червня 2022 року)

19579

20 травня 2022 року в лабораторії дидактики математики кафедри математики та методики її навчання Криворізького державного педагогічного університету відбулась перша онлайн-зустріч із циклу "Навчання математики в НУШ".

19344

📣 Запрошуємо викладачів і студентів Університету та вчителів на онлайн-зустріч в лабораторію дидактики математики кафедри математики та методики її навчання Криворізького державного педагогічного університету!

До нас у гості завітають:
Олександр Школьний,
співавтор модельної програми з математики для 5-6 класів, доктор педагогічник наук, професор кафедри математики і теорії та методики навчання математики НПУ імені М. П. Драгоманова;

https://mon.gov.ua/storage/app/media/zagalna%20serednya/Navchalni.prohramy/2021/14.07/Model.navch.prohr.5-9.klas.NUSH-poetap.z.2022/Matem.osv.galuz-5-6-kl/Matem.5-6-kl-Vasylyshyn.ta.in.14.07.pdf

Діана Кушнір,
методистка з математики та природничих наук бренду Formula видавництва “Лінгвіст” (https://formula.education/), що спеціалізується на адаптації міжнародних ліцензійних видань для Нової Українською Школи

💥 Доповідь буде цікавою як досвідченим викладачам Університету, так і студентам - майбутнім учителям математики, а також усім хто любить математику.

Спілкування відбуватиметься українською мовою. Обов'язкова реєстрація за посиланням

https://forms.gle/kExHxN8o6Rap4z7x9

🕔 Коли? п'ятниця, 20 травня 2022 року, 15:00
🌀 Де? Онлайн (лінк на зустріч буде надіслано на адресу, вказану при реєстрації, до 12:00 20 травня 2022 року)

Зустріч 1

19279

Емблема Літній математичний табір 2021

03 липня 2021 роки закінчив роботу

I Криворізький літній математичний табір

«MathCampKDPU-2021»

на базі кафедри математики та методики її навчання Криворізького державного педагогічного університету.

У Криворізькому державному педагогічному університеті завершилася зміна літнього математичного табору, учасниками якої стали 26 учнів 8-11 класів шкіл Кривого Рогу. Математичний табір «MathCampKDPU-2021» відкрився 14 червня 2021 року для тих, кому мало шкільної програми, тих, хто, забувши про традиційні літні задоволення, був готовий поринути в глибини математики на три тижні.

20210614 133106

Організатори табору поставили собі за мету не тільки розширити світогляд своїх вихованців, а й сприяти їх оздоровленню, залучати до культурно-масовим і просвітницьких заходів.

20210624 10434420210623 115157

20210624 11020320210623 112922

20210701 130904

Під час роботи літнього математичного табору були проведені спецкурси з математики («Фрактали», «Елементи математичної теорії хаосу»). Освоювати глибини математики хлопцям та дівчатам допомагали викладачі кафедри математики та методики її навчання: к. пед. н., доцент, завідувач кафедри математики та методики її навчання Дмитро Євгенович Бобилєв, к. пед. н., доцент, доцент кафедри математики та методики її навчання Тетяна Сергіївна Армаш, старші викладачі кафедри математики та методики її навчання Світлана Геннадіївна Шиперко та Галина Миколаївна Білоусова.

20210615 09160220210616 122538

20210617 09312820210622 122613

У дні табору крім спеціальних тем та розв'язування олімпіадних задач різного рівня, проводилися найрізноманітніші математичні ігри і бої, екскурсії по лабораторіях та спецкабінетах Університету.

20210616 09443020210616 100919

20210616 101940

Подібні заходи допомагають гуртуватися в команду хлопцям та дівчатам незалежно від віку та знань. Юні математики після таких «боїв» не бояться самих каверзних питань та заплутаних умов. Крім того, формується наступність «від старших до молодших», вибудовується культура ведення диспутів, словесних дуелей. Змагання допомагає вихованцям серйозно готуватися до розв’язування задач, вчить відстоювати власну точку зору. Завдання в літньому математичному таборі будувалися за принципом випереджаючого навчання.

20210614 12331520210615 122147

20210625 124348

 

Для юних математиків зміна пролетіла непомітно. За підсумками роботи табору кращі математики були нагороджені дипломами. Наставники табору бажають своїм вихованцям набратися за літо нових сил і позитивних емоцій, адже попереду - нові математичні заходи.

20210703 101625

20210703 11395820210703 101448

20210703 11402420210703 114046

Окрема подяка від організаторів та вихованців вожатим табору (студенткам групи МІ-18 спеціальності 014.04 Середня освіта (Математика)):

1. Дзигарській Наталії Сергіївні,

2. Михайловій Яні Андріївні,

3. Семенко Ользі Вадимівні.

20210626 110343

16272
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша