Кафедра математики та методики її навчання
Фізико-математичний факультет

05 липня 2018 року на фізико-математичному факультеті відбулося урочисте вручення дипломів за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр».

Зі вступним словом і привітанням до студентів-випускників  4 курсу звернулася декан факультету,  доцент Олена Вікторівна Віхрова. Дипломованих бакалаврів привітали заступник декана факультету, доцент Микола Анатолійович Слюсаренко, доцент кафедри інформатики та прикладної математики Павло Володимирович Мерзлікін, доцент кафедри математики та методики її навчання Тетяна Григорівна Крамаренко, голова профспілкового комітету фізико-математичного факультету Дмитро Євгенович Бобилєв.

Випускники дякували викладачам за отримані знання і навички учителя, за увагу, підтримку і душевне тепло, якими вони були оточені у Криворізькому державному  педагогічному університеті.

FB IMG 1530855953458

Презентація розробок уроків математики для 5-го класу.

У рамках відкритого лабораторного заняття, проведеного 17 травня 2018 року доцентом кафедри математики та методики її навчання Т.Г.Крамаренко, студенти групи МІ-15 (3-й курс, спеціальність "Математика", додаткова спеціальність "Інформатика") преставили кращі розробки уроків.

Кращі розробки уроків виконали студенти: Кирилова Аліна, Ляшевська Ірина, Синиця Олександра, Осауленко Світлана, Попова Олена, Зіньковський Андрій, Литвиненко Павло, Ткаченко Юлія, Васильєва Анастасія, Брижатенко Марина, Гудим Тетяна, Десятерик Вікторія, Совпенко Діана, Виноградова Вікторія, Пархоменко Юлія.

Студенти після перегляду розробок уроків також визначали кращі роботи. Такими стали:

І місце - Кирилова Аліна,  ІІ місце - Ляшевська Ірина, Виноградова Вікторія, Десятерик Вікторія, ІІІ місце - Гудим Тетяна

Відвідали заняття завідувач кафедри математики та методики її навчання, професор В.В.Корольський, декан фізико-математичного факультету, доцент О.В. Віхрова, доцент кафедри економічної і соціальної географії та методики викладання О.В.Бондаренко.

Володимир Вікторович у ході обговорення заняття відзначив, що ті студенти, які виступали з презентаціями уроків, по суті, готові для проходження виробничої практики у школі.

Розроблені уроки у подальшому можна буде переглянути на курсі "Математика, 5 клас. Методична скарбничка" і використати студентам під час виробничої практики

4 травня о 10.40 в ауд. 314 доцент кафедри математики та методики її навчання Тетяна Григорівна Крамаренко провела відкриту лекцію з теми «Методи кореляційного аналізу» в рамках вивчення навчальної дисципліни «Методи математичної статистики в наукових дослідженнях».

Відвідали заняття кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри математики та методики її навчання Ірина Сергіївна Дереза, старший викладач кафедри математики та методики її навчання Дмитро Євгенович Бобилєв. У обговоренні проведеного заняття взяла участь також кандидат педагогічних наук, доцент Лариса Олександрівна Черних.

У ході подання матеріалу лекції Т.Г. Крамаренко використовувала роздатковий матеріал (таблиці з систематизованими відомостями про кореляційні зв’язки при вимірюваннях у різних шкалах; дані для практичного опрацювання). Для забезпечення наступності при вивченні «Теорії ймовірностей та математичної статистики» і даної навчальної дисципліни, лектор використовувала презентації, вела записи на мультимедійній дошці, щоб у подальшому весь матеріал лекції можна було переслати студентам, які навчаються за індивідуальним графіком. Для обчислення коефіцієнта кореляції Пірсона, критичних точок для статистичної перевірки статистичних гіпотез лектор використовувала таблиці Excel.

Поставлені лектором завдання виконано, мета досягнута.

У ході обговорення заняття зроблено висновок, що лекція доцентом Т.Г.Крамаренко проведена на високому науково-методичному рівні.

Окремі слайди з матеріалів лекції представлено у поданій нижче презентації.

РЕЗУЛЬТАТИ ТРЕНУВАЛЬНОГО МОНІТОРИНГОВОГО ТЕСТУВАННЯ З МАТЕМАТИКИ

Результати тренувального моніторингового тестування з математики (17 березня 2018 р.) можна переглянути за посиланням (по коду оператора і останніх трьох цифр номеру телефону, який був вказаний в анкеті):

Розв'язання задач третього рівня можна переглянути за посиланням:

Якщо Ви не знайшли себе в списку, можно результати уточнити за номером (096)404-83-39 (Дмитро Євгенович Бобилєв).

ВСЕУКРАЇНСЬКА ОЛІМПІАДА ПРИРОДНИЧО-МАТЕМАТИЧНОГО ЦИКЛУ

Криворізький державний педагогічний університет запрошує випускників взяти участь у Всеукраїнській олімпіаді. Метою випробування є професійна орієнтація на основі повної загальної середньої освіти. Переможці ІІ туру Олімпіади отримають додаткові бали до сертифікату ЗНО при вступі на низку спеціальностей КДПУ.

Для участі в Олімпіаді необхідна реєстрація. Деталі за посиланнямhttps://kdpu.edu.ua/matematyky-ta-metodyky-ii-navchannia/zahalna-informatsiia/abituriientu/4277-vseukrainska-olimpiada-kdpu-dlia-vstupnykiv.html

Щороку задля підготовки випускників шкіл до участі у Всеукраїнських олімпіадах з математики, фізики та інформатики Державного вищого навчального закладу «Криворізький державний педагогічний університет» для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти, перемога в яких дає право на додаткові бали при вступі на спеціальності фізико-математичного факультету, ініціюємо проведення безкоштовних консультаційних занять із фізики, математики та інформатики.

Переможці ІІ туру Олімпіади з математики Державного вищого навчального закладу «Криворізький державний педагогічний університет»отримають до 20-ти додаткових балів до сертифікату ЗНО з математики при вступі до університету на освітню програму за спеціальністю 014.04 Середня освіта (Математика).

stendfizmatu

Більше матеріалів для вступників на спеціальність “Математика”

Детальніше про всі спеціальності в університеті

Контакти (056) 405-13-96 096-404- 83-39 (Бобилєв Дмитро Євгенович)