Кафедра математики та методики її навчання
Фізико-математичний факультет

Щиро вітаємо вельмишановну Польгун Катерину В'ячеславівну з отриманням 23 травня 2024 року атестата доцента найкращої кафедри математики та методики її навчання! Це визначне досягнення є свідченням Вашого професіоналізму та відданості науці. Не дивлячись на молодий вік вже стали взірцем для багатьох майбутніх вчителів математики, умілим наставником та відповідальним колегою. Своєю невтомною працею, наполегливістю, розважливістю Ви впевнено крокуєте до досягнення своїх мрій. Нехай і далі Ваша діяльність приносить задоволення, а кожен день буде сповнений нових ідей та можливостей. Бажаємо Вам професійних звершень та нових здобутків на науковій ниві! Успіхів Вам, здоров’я та творчого натхнення!
З повагою, колектив кафедри математики та методики її навчання

2024 05 23 15 02 27 826

26597

9 травня о 14.30 відбулася інформаційна зустріч студентів фізико-математичного факультету з керівниками Психологічної служби КДПУ та Молодіжного центру КДПУ. Про шляхи вирішення психологічних проблем розповіла соціальний педагог Любов Сергіївна Васюк.

На важливості вчасного вирішення проблем наголосила декан факультету Олена Вікторівна Віхрова.


Ілля Олександрович Лисоконь, помічник ректора, розповів детальніше про Молодіжний студентський центр. і про те, як краще студентам до нього долучитися. 

26431

Викладачі кафедри математики та методики її навчання КДПУ - професор І.В.Лов'янова, завідувач кафедри, доцент Д.Є.Бобилєв, доцент Т.Г.Крамаренко - взяли участь у майстер-класі «Штучний інтелект – поповнення скриньки цифрових інструментів сучасного педагога», який відбувся онлайн 25.04.2024 р. з 15.00 до 18.00. На майстер-класі планувалося навчання вчителів. Організатори майстер-класу – співробітники відділу хмаро орієнтованих систем інформатизації освіти Інституту цифровізації освіти НАПН України.

вебінар ШІ 2024 04 26 07 55 16 522

З вітальним словом до учасників звернувся Олег Спірін, д-р. пед. наук, проф., чл.-кор. НАПН України, директор ІЦО НАПН України.

Марія Шишкіна, д-р. пед. наук, с.н.с., завідувач відділу хмаро орієнтованих систем інформатизації освіти ІЦО НАПН України, керівник наукового дослідження «Проєктування і використання відкритого освітнього середовища з елементами штучного інтелекту для професійного розвитку педагогічних кадрів» виголосила доповідь «Потреби сучасного вчителя щодо добору інструментів ШІ: результати опитування».

Майя Мар’єнко, д-р. пед. наук, с.д., провідний науковий співробітник відділу хмаро орієнтованих систем інформатизації освіти ІЦО НАПН України представила доповідь «Добір інструментів ШІ у роботі вчителя».  Також Майя Володимирівна запропонувала практичне завдання для вчителів (робота в міні-групах) «Практичний досвід використання інструментів ШІ у освітньому процесі».
Принагідно зазначимо, що М.В. Мар’єнко (Попель) – випускниця кафедри математики та методики її навчання КДПУ. Впродовж десяти років після випуску захистила кандидатську та докторську дисертації з використання ІКТ в освіті, нагороджена як молодий та перспективний науковець премією Президента України.

Зацікавила учасників також доповідь Валентини Коваленко, соціального педагога, психолога, канд. пед. наук, с.д., провідного наукового співробітника відділу хмаро орієнтованих систем інформатизації освіти ІЦО НАПН України, керівника наукового дослідження «Використання вчителями сервісів штучного інтелекту у навчанні природничо-математичних предметів у закладах загальної середньої освіти». Тема доповіді «Як подолати страх, почати використовувати, і навчитись критично добирати інструменти ШІ вчителям».

26276

Вельмишановний Володимире Вікторовичу!

Колектив кафедри щиро вітає Вас з Днем народження!
Було б помилкою не згадати і не сказати, що випусники і нинішні студенти тепло згадують професора Корольського Володимира Вікторовича і дають йому високу оцінку, зокрема: компетентний, самовідданий, врівноважений, інтелектуальний, талановитий, творчий, працелюбний, справедливий, багатогранний, самодостатній, інтелігентний, життєлюбний, непідкупний…
Вам доля подарувала активне, багате і цікаве життя. Ваша трудова діяльність присвячена вихованню студентської молоді, викладацькій та науковій роботі. Ми цінуємо Вас як яскраву особистість і професіонала.

Прес-центр про привітання В.В.Корольському 

ВІдео з нагоди привітання

14819

Шановні любителі математики!

У 1987 році відомий популяризатор науки фізик Ларрі Шоу (Лоуренс Н. Шоу) запропонував святкувати 14 березня день числа π. Із того часу в науковому музеї «Експлораторіум» (Сан-Франциско, Каліфорнія), де працював Ларрі Шоу, щороку відбувалось математичне свято, популярність якого поступово вийшла далеко за межі штату. Для поціновувачів математики свято розпочинається о 1:59 ночі, що разом із датою складає перші шість знаків числа π (3,14159...).

25436

Польгун15 лютого під час засідання кафедри математики та методики її навчання усі члени кафедри підтримали рішення кафедри рекомендувати Вченій раді КДПУ кандидата педагогічних наук ПОЛЬГУН КАТЕРИНУ В’ЯЧЕСЛАВІВНУ до участі в балотуванні на присвоєння вченого звання доцента кафедри математики та методики її навчання й подання відповідних матеріалів до Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України.
Під час обговорення питання виступила старший викладач, канд. пед. наук К.В. Польгун зі звітом про виконану впродовж 5 років роботу  на кафедрі

Протягом звітного періоду К.В. Польгун викладала такі дисципліни: аналітична геометрія, диференціальна геометрія, конструктивна геометрія, математичний аналіз, теорія і методика інклюзивного навчання математики, основи вищої математики. З усіх дисциплін розроблено методичні комплекси та робочі програми, тексти лекцій, плани практичних занять, електронні навчальні курси на платформі MOODLE, екзаменаційні та залікові матеріали.

Також неодноразово була методистом з математики та груповим керівником з виробничої практики студентів 4-го курсу бакалаврату та другого курсу магістратури.

Має 12 публікацій, з них 1 публікація у періодичному виданні, яке включено до наукометричної бази Scopus, 2 – що індексуються в наукометричній базі Index Copernicus, 3 – у фахових виданнях категорії Б, 1 – навчально-методичний посібник, 6 – тези доповідей на наукових конференціях міжнародного рівня.

25298
Нормативна база університету
Гранти, стипендії, стажування
Скринька довіри «Організація освітнього процесу в КДПУ»
Форма запису на індивідуальну безкоштовну консультацію з психологом
23392

1 курс 2023 МІ 23Початок навчального року для першокурсників – доволі напружений процес пристосування до нових умов навчання. Та ще й умовах воєнного стану. Щоб підвищити у першокурсників спеціальності 014.04 Середня освіта. Математика впевненість у власних силах, зменшити психічне перенапруження та рівень тривожності, краще пристосуватися до нових умов освітнього середовища, відбулася інформаційна зустріч в Zoom із завідувачем кафедри математики та методики її навчання КДПУ Д. Є. Бобилєвим та технічним секретарем приймальної комісії цієї спеціальності, доцентом кафедри Т. Г. Крамаренко.

 

22968

В20230718 11552118 липня 2023 року бакалаври спеціальності 014 Середня освіта. Математика. Додаткова спеціальність Інформатика отримали дипломи.

Дипломи вручили ректор Криворізького державного педагогічного університету, доктор філософських наук, професор Ярослав Владиславович Шрамко і декан фізико-математичного факультету, кандидат педагогічних наук, доцент Олена Вікторівна Віхрова.

22861

СМК 21 115 травня 2023 року другокурсники спеціальності «Соціологія масової комунікації, журналістики і реклами» Криворізького державного педагогічного університету представили власні соціологічні дослідження.  Їх виконали здобувачі вищої освіти в рамках вивчення навчальної дисципліни «Статистика у соціології». Публічний захист проводився у форматі Zoom-конференції.
- Студенти мали змогу як обрати тему з орієнтовного списку запропонованих, так і цілком самостійно запропонувати ту, яка їх цікавить, - розповіла канд. пед. наук, доцент кафедри математики та методики її навчання Тетяна Григорівна Крамаренко. –

22456
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30