Фонд Віктора Пінчука в середині травня визначив переможців 8-го загальнонаціонального конкурсу стипендіальної програми «Завтра.UA». Від Криворізького національного університету стипендію Фонду присуджено п’яти студенткам Каснянчук Дар’ї (вдруге), Очеретній Елеонорі, Кірсич Дар’ї, Ломачевській Марії (другий рік поспіль), Олексійченко Тетяні. Цього року до участі в конкурсі долучились понад 2000 студентів з усієї України. Переможці конкурсу (цього року їх обрано 200) отримуватимуть протягом року щомісячну стипендію розміром 942 гривні, активно долучатимуться до проектів Фонду і PinchukArtCentre, відвідуватимуть публічні лекції Фонду та братимуть участь в щорічних зустрічах (YES), завдяки чому матимуть змогу особисто зустрітися та поспілкуватися з глобальними лідерами, інноваторами, провідними представниками політики, бізнесу та культури.
Як ми вже повідомляли, участь у відкритому всеукраїнському конкурсі могли взяти студенти 3-6 курсів денної форми навчання українських вищих навчальних закладів 4-го рівня акредитації та ВНЗ-партнерів програми. Прийом документів та on-line реєстрація щороку тривають протягом жовтня на сайті програми «Завтра.UA». Головними критеріями для визначення переможців були високий рівень фахових знань, самостійна наукова робота, лідерські, комунікаційні та творчі здібності.
Предметом дослідження Каснянчук Дар’ї є розширення видів писемного мовлення у старших класах середніх загальноосвітніх навчальних закладів (академічний рівень); Очеретної Елеонори - використання "вікі" для навчання спільному письму. Проблеми світового досвіду використання податку на додану вартість та можливості його застосування в Україні досліджувала Кірсич Дар’я. Вона обрала науковий напрям «Політологія й міжнародні відносини».
Студентки фізико-математичного факультету Марія Ломачевська та Тетяна Олексійченко досліджували проблеми методики навчання математики з використанням ІКТ. Науковий кервник -- доцент кафедри математики та методики її навчання Тетяна Григорівна Крамаренко. Міжпредметні зв’язки при вивченні математики як засіб впровадження проектних технологій навчання визначала Марія, а Тетяна висвітлювала проблеми використання інформаційних систем для педагогічної діагностики у навчанні математики.
Детальні відомості щодо умов участі у конкурсі та результатів цьогорічного конкурсного добору можна дізнатись на сайті програми «Завтра.UA» http://www.zavtra.in.ua/ Отож, шановні студенти, не гайте часу і готуйте власну конкурсну роботу.