Кафедра математики та методики її навчання
Фізико-математичний факультет

15 травня 2018 року студенти-магістри спеціальності «Математика» виступили з доповідями на секційному засіданні наукової студентської конференції. З викладачів кафедри математики та методики її навчання були присутні завідувач кафедри, професор В. В. Корольський, д. пед. н., доцент І. В. Лов’янова, к. пед. н., доцент, декан факультету О. В. Віхрова, к. пед. н., доцент Т.Г. Крамаренко, к.. пед. н., старший викладач І. C. Дереза, к. пед.н. Т. С. Армаш, куратор групи, старший викладач С.Г. Шиперко.

Нижче подано перелік доповідей студентів із зазначенням наукового керівника.

1.         Єременко Оксана Олександрівна.         Методика навчання інтегралу та його застосування на поглибленому рівні в курсі алгебри та початків аналізу          (Ст. викл.,к.пед.н. Дереза І.С.)

2.         Іванова Олена Анатоліївна        Методика навчання похідної та її застосування на поглибленому рівні в курсі алгебри та початків аналізу        (Ст. викл.,к.пед.н. Дереза І.С.)

3.         Цоуфал Володимир Едуардович            Методика навчання теми: «Тригонометричні рівняння, нерівності, системи» на базовому і профільному рівнях             (Доц., д.пед.н. Лов’янова І.В.)

4.         Дейнега Ольга Сергіївна           Формування алгоритмічних умінь учнів старших класів під час вивчення показникових рівнянь і нерівностей       (Ст. викл., к.пед.н. Армаш Т.С.)

5.         Бондар Ірина Миколаївна         Застосування ІКТ на уроках математики різних типів    (Проф., к.т.н. Корольський В.В.)

6.         Жук Олександра Сергіївна       Методика розв’язування метричних задач стереометрії  (Доц., к.пед.н. Віхрова О.В.)

7.         Євтушок Олена Олегівна          Методика навчання теорії ймовірностей та елементів математичної статистики на профільному рівні з використанням міжпредметних зв’язків     (Доц., к.пед.н. Крамаренко Т.Г.)

8.         Шмагло Карина Сергіївна         Методика вивчення тіл обертання в шкільному курсі геометрії (профільний рівень)            (Доц., к.пед.н. Черних Л.О.)

9.         Мельниченко Юлія Анатоліївна Методика навчання учнів середньої школи розв’язуванню задач на відсотки     (Доц., к.пед.н. Черних Л.О.)

10.       Бесхлібна Олександра Сергіївна           Методика вивчення нерівностей та їх систем в курсі математики середньої школи  (Доц., к.пед.н. Черних Л.О.)

11.       Габ Світлана Сергіївна  Геометрична інтерпретація числових рядів         (Проф., к.т.н.

Корольський В.В.)

12.       Банада Ольга Сергіївна Впровадження елементів STEM – навчання математики учнів у закладах середньої освіти            (Доц., к.пед.н. Крамаренко Т.Г.)