Кафедра математики та методики її навчання
Фізико-математичний факультет

29 лютого 2024 відбулося чергове засідання наукового семінару громадської організації "Міжнародна асоціація дослідників з дидактики математики".  Викладачі кафедри математики та методики її навчання КДПУ щоразу беруть активну участь у проведенні семінарів, організованих цією громадською організацією. На цей раз завідувач кафедри Д.Є.Бобилєв головував на засіданні. А під час одного з поперередніх семінарів виступав з доповіддю з питання розв'язування задач на оптимізацію.

Доповідь 29 лютого на семінарі на тему "Погляд на готовність до навчання в університеті українських та швейцарських випускників через призму ЗНО і матури" зробила Леся Вотякова, кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри алгебри і методики навчання математики Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського.

У семінарі взяли участь біля 40 фахівців у галузі дидактики математики з України, Болгарії, Литви та Молдови. У дискусії взяли участь професори Іон Акірі (Кишинів), Ольга Матяш (Вінниця), Василь Швець (Київ), Олександр Школьний (Київ), Ольга Чашечникова (Суми), доценти Світлана Яценко (Київ), Тетяна Крамаренко (Кривий Ріг), Дмитро Бобилєв (Кривий Ріг). Засідання пройшло в теплій і доброзичливій атмосфері, було взаємно корисним та цікавим.

Жовтень 2024