Кафедра математики та методики її навчання
Фізико-математичний факультет

MI14sport1Доброго дня, читачу! У цьому навчальному році до нашого педагогічного інституту вступило багато студентів. І завданням усього колективу інституту є не тільки навчити їх обраній професії, але й розкрити усі таланти нових студентів. Щоб студент, а тим більше першокурсник, почав щось робити, його спочатку потрібно зацікавити. А тому було проведено заходи, до яких залучили велику кількість першокурсників. Це і спартакіади "Першокурсник КПІ", "Першість КПІ", " День спорту". У цій публікації розповімо про спортивні змагання.

Під час "Дня спорту" кожен міг прийти і подивитися на показові виступи з фітнесу, баскетболу, рукопашного бою, гри у шахи та інших видів спорту. Також новим студентам була надана можливість показати свої вміння. Активну участь у проведенні спартакіади взяли і студенти фізико-математичного факультету Котова Юлія, Макарова Вікторія, Рябченко Юлія, Панченко Валентин, Шавиріна Карина та багато інших.

Важливими для нас стали і змагання "Першокурсник КПІ". Метою цих змагань було відібрати гравців до збірних команд факультету. Змагання були як командними, так і індивідуальними. Проводилися вони з таких видів спорту як легка атлетика, футбол, баскетбол (чоловіча та жіноча команди); волейбол (чоловіча та жіноча команди); настільний теніс; шахи. Нашій радості не було меж, коли хлопці з нашого факультету посіли перше місце з футболу серед першокурсників! Найкраще себе показали Сахно Ростислав та Міланович Юрій. А ще було перше місце з волейболу у чоловічої команди. Зрештою, і дівчата виступили непогано - у них поки що п'яте місце. Але все ще попереду! Однак, це ще не всі досягнення першокурсників ФМФ. Було здобуто чимало призових місць і в особистому заліку. Гарно себе показали Ковальчук Юлія, Тютюнник Борис, Сенчишина Катерина.
Зараз збірна команда факультету з аеробіки, до складу якої вже входять першокурсниці Бобирь Валерія, Колотій Анастасія та Іванова Аліна, активно готується до змагань, які відбудуться у 20-х числах листопада. Всього на протязі року будуть проведенні змагання з 14 видів спорту. Тож бажаємо успіхів нашим спортсменам!

Фортуна Лілія, студентка фізмату і призер змагань.

MI14sport2

Шикування першокурсників перед початком змагань

MI14sport3

Інструктаж з техніки безпеки

MI14sport4

Першокурсниці готуються до змагання

MI14sport5

Під час баскетбольного матчу

MI14sport6

Ось такі вони - спортсменки-першокурсниці фізмату зі своєю наставницею, 4-курсницею Ліною Омелюсик
Швидкі та спритні
22 жовтня проходили змагання з настільного тенісу спартакіади Криворізького педагогічного інституту ДВНЗ "КНУ" серед жіночих команд. Кращими у командному заліку стали студентки факультету української філології. Почесне друге місце посіла команда фізико-математичного факультету. Третє місце за студентками педагогічного факультету. Вітаємо дівчат та бажаємо їм подальших перемог!

MI14sport7

Поповнили фізматовську скарбничку капітан команди Бессараб Тетяна (група Мі-11, друга зліва), Ковальчук Юлія (Мі-14-1, перша справа).