Кафедра математики та методики її навчання
Фізико-математичний факультет

fizmat2014bal1Зараз ніхто і не згадає, коли вперше в стінах Криворізького педагогічного інституту пройшов бал першокурсника. І сьогодні внутрішнє життя інституту неможливо уявити без цього яскравого самобутнього свята.
У цьому році осінній бал «Назустріч майбутньому» відбувся в середині жовтня. Ми дізналися детальніше про хід підготовки до свята.

На фото: Щасливі останні миті балу першокурсників.

Зала вирувала емоціями. Глядачі, а це окрім самих винуватців події, ще й гості - старшокурсники, випускники та батьки артистів-першокурсників, гаряче підтримували юних талантів, аплодували і підспівували. Тут було все - запальні українські танці артистів у національних костюмах, романтичний вальс «Легкий подих», спортивні танці студенток-«морячок», хореографічна постановка «Мовчання долі» і ще одна з більш оптимістичною назвою «Подаруй щастя». Студенти читали авторські вірші на тему «Життя першокурсника», грали на різних музичних інструментах, співали соло та хором. Яскраво виділялася низка творів патріотичної тематики «Моя країна - Україна». А ще виступала новостворена команда КВН «SОS», Микола Номеровський та Ілля Назаренко демонстрували силові вправи, спортивні прийоми самозахисту. На завершення всі учасники бадьоро заспівали оду «Воїни фізмату - воїни добра!»
- Музика, танці, пісні... Просто мурашки по шкірі від хвилювання, - ділиться враженнями першокурсниця і учасниця балу Діана Петаржак. - А ще сьогоднішнє дійство можна охарактеризувати словами: запал, наполегливість, творчість та море безкрайніх талантів. Звичайно, що відповідальність за організацію цього чудового заходу лягла у першу чергу на плечі старшокурсників. Зокрема на голову студентської радиОлександру Тіунову, яка попри свою тендітність була суворою і невблаганною.
- Багато зусиль до постановок доклали й самі першокурсники, - продовжує розповідати Діана. - Зараз вже зі сміхом згадуємо, як окремі із нас стільки разів намагалися втекти від участі, бо зовсім були невпевнені у своїх силах. Під час репетицій після занять, іноді й допізна, виникало чимало непорозумінь, а то і неповної самовіддачі. Але майстерність і радість від вдало виконаних постановок прийшла після виснажливих щоденних репетицій. Серед своїх одногрупників МІ-14 хочу виділити Юлію Рябченко та Валерію Бобирь, Анастасію Бондар, які старанно готували нас до свята. Завдяки таланту дівчат та наполегливій праці всіх учасників, вийшли прекрасні номери. Не хочеться обділяти увагою й талановитих студентів з інших груп. Теплий слід у серцях глядачів залишив спів Руслана Шпоньки та Микити Боровського, Олександра Ковальова та Ірини Стрючкової. Завзято танцювали Ростислав Сахно, Костянтин Васильєв, Денис Дмитрієв, Валентин Панченко. Так що першокурсники впоралися з поставленим перед ними завданням на «відмінно». Бал першокурсників запам'ятаємо назавжди. Попереду в нас найкращі студентські роки. Наскільки вони будуть цікавими й насиченими, залежить від нас самих. Тому нехай кожен день студентського життя буде яскравим і плідним, а вогонь до здобуття знань не згасає в наших серцях навіть і після закінчення КПІ.
- Група ФІ-14 - це незвіданий кут в педінституті, а їх виступ на святі - воістину «відкриття сезону», - радіє за своїх підопічних куратор групи Микола Анатолійович Слюсаренко. - Здавалося б, діти прийшли з різних шкіл, з різними поглядами на життя, з різними життєвими позиціями. У студентських колективах іноді непросто складаються стосунки між однокурсниками. А тут студенти загорілися спільною ідеєю - зробити по-справжньому гарні номери. І у них дійсно вийшло! Всі виступаючі дуже старалися, докладаючи максимальних зусиль, проявляючи здібності та майстерність. Особливо хочеться відзначити Іванову Аліну, Чеснокову Дар'ю, Хміль Олену, Козаченко Юлію, Прокоф'єву Наталю, Бондар Тетяну, Бакая Артема, Бондаренко Владислава, Миколюка Давида, Щадних Олександра, Бринько Владислава та Мілановича Юрія.
- Підготовка до «Балу першокурсника» велася за активної підтримки студентів старших курсів, членів студради, - розповідає Аліна Іванова, яка вразила присутніх чудовим виконанням номерів художньої гімнастики. - Надзвича

йно багато допомагали нам Олександра Тіунова, Анастасія Здещиц, Микита Казаков, Дарина Миргородська, Марина Засоріна, Микита Кацко, Юлія Лис. Практично на кожній репетиції був присутній куратор Микола Анатолійович, який дуже переживав за кінцевий результат. І як тепер видно, результат виправдав його очікування.
Хочеться вірити, що взявши високий старт, першокурсники не зупиняться на півдорозі.

fizmat2014bal2

Під час репетицій у коридорах інституту

fizmat2014bal3

Ось такі ми завзяті і до української пісні, і до народного танцю