Кафедра математики та методики її навчання
Фізико-математичний факультет

Математичні усмішкиНещодавно вийшов друком збірник "Математичні усмішки", упорядником якого є д.ф.-м.н., проф. Ніна Опанасівна Вірченко. У книзі обсягом 680 сторінок три розділи: "Про цікаве та кумедне у житті математиків", "Цікаве та смішне у математиці", "Математичні сміховинки, жарти".  Детальніше

Математичні фокуси

Казки про математику    Добірки підготовлені учителем математики Гавриш Світланою.

Дитячий портал "Пустунчик".  Цікавинки математики та віртуальна математична школа

Листопад Н.П. Цікава математика для дошкільнят : навчальний посібник для дітей старшого дошкільного віку. — К. : Видавничий дім «Освіта», 2013.
Навчальний посібник «Цікава математика для дошкільнят» розрахований на формування у дитини уявлень про математику як невід’ємну частину життя людини. Оригінальністю видання є те, що майже до кожного математичного поняття і відношення, з якими дитина зустрічається в повсякденному житті, вдало дібрані вірш чи загадка, де описується сутність або окремі їх ознаки.

Цікаві добірки завдань, підготовлені студентами Криворізького державного педагогічного університету (обирайте вхід гостем)