Кафедра математики та методики її навчання
Фізико-математичний факультет

Подяки за майстер класи изображение viber 2021 02 24 13 45 45 124 лютого о 14.00 кафедра математики та методики її навчання в рамках курсів підвищення кваліфікації учителів математики відбулися на майстер-класи з питань підготовки учителя математики до змішаного та дистанційного навчання учнів. Модераторка події, доцентка кафедри математики та методики її навчання Т. Г. Крамаренко спеціально для вчителів — слухачів курсів підвищення кваліфікації зберегла всі корисні поради на Google-диску для перегляду в майбутньому.

О 14.05 відбувся майстер-клас переможниці обласного туру Всеукраїнського конкурсу "Вчитель року-2021" в номінації "Математика" Марії Геннадіївни Драмарецької (Маша Драмарецкая).

О 14.30 - майстер-клас переможниці конкурсу у Криворізькому районі Оксани Андріївни Двірної (Оксана Двирна).

О 14.55 презентує досвід кандидат педагогічних наук, докторант, старший науковий співробітник Інституту ІІТЗН НАПН України (м.Київ) Мар'єнко Майя Володимирівна (Майя Марьенко).

Переглянути майстер-класи