Кафедра математики та методики її навчання
Фізико-математичний факультет

У зв'язку з тим, що на фізико-математичному факультеті з'явилися нові спеціальності, пов'язані з робототехнікою, нещодавно викладачі кафедри математики та методики її навчання побували на відповідних курсах підвищення квалфікації, організованих у Криворізькому педагогічному. Серед учасників також вчителі фізики та інформатики шкіл міста - випускники фізико-математичного факультету. Власним досвідом з бажаючими ділилася доцент Наталя Хараджян.

203797207 2991435807808343 4533057998274820176 n
- Із задоволенням у перший день попрацювали з Matata Lab, - розповідає випускниця, учитель фізики Ольга Брозницька. - MatataLab Coding set - це набір для вивчення основ алгоритміки і програмування. Призначений для формування когнітивних навичок і розвитку логічного мислення у дітей від 4 до 9 років. Діти найбільш ефективно набувають необхідні навички і знання в процесі ігрової діяльності, використовуючи основні органи чуття (свої руки, очі і вуха). Під час гри з набором діти використовують просторову уяву, щоб створювати алгоритми руху з використанням блоків для програмування. Можливості набору дозволяють створювати свої квести та історії, змагатися в умінні програмувати рух робота. Відмінною особливістю набору є відсутність необхідності використовувати комп'ютер або мобільний пристрій для програмування. Програма складається з блоків з символами на спеціальному полі, розпізнається за допомогою камери і передається до робота, який її виконує.

В інші два дні працювали з конструктором LEGO Mindstorms Education, який дозволяє у формі пізнавальної гри дізнатися багато нового про робототехніку та розвинути необхідні в подальшому житті навички. Lego-робот допомагає зрозуміти основи робототехніки, наочно реалізувати складні алгоритми, проаналізувати питання, пов’язані з автоматизацією

виробничих процесів та процесів управління.

204137226 2991435797808344 9193114894373986641 n