Кафедра математики та методики її навчання
Фізико-математичний факультет

Презентація розробок уроків математики для 5-го класу.

У рамках відкритого лабораторного заняття, проведеного 17 травня 2018 року доцентом кафедри математики та методики її навчання Т.Г.Крамаренко, студенти групи МІ-15 (3-й курс, спеціальність "Математика", додаткова спеціальність "Інформатика") преставили кращі розробки уроків.

Кращі розробки уроків виконали студенти: Кирилова Аліна, Ляшевська Ірина, Синиця Олександра, Осауленко Світлана, Попова Олена, Зіньковський Андрій, Литвиненко Павло, Ткаченко Юлія, Васильєва Анастасія, Брижатенко Марина, Гудим Тетяна, Десятерик Вікторія, Совпенко Діана, Виноградова Вікторія, Пархоменко Юлія.

Студенти після перегляду розробок уроків також визначали кращі роботи. Такими стали:

І місце - Кирилова Аліна,  ІІ місце - Ляшевська Ірина, Виноградова Вікторія, Десятерик Вікторія, ІІІ місце - Гудим Тетяна

Відвідали заняття завідувач кафедри математики та методики її навчання, професор В.В.Корольський, декан фізико-математичного факультету, доцент О.В. Віхрова, доцент кафедри економічної і соціальної географії та методики викладання О.В.Бондаренко.

Володимир Вікторович у ході обговорення заняття відзначив, що ті студенти, які виступали з презентаціями уроків, по суті, готові для проходження виробничої практики у школі.

Розроблені уроки у подальшому можна буде переглянути на курсі "Математика, 5 клас. Методична скарбничка" і використати студентам під час виробничої практики

Методика навчання математики. Змістовий модуль 7. ІКЗН у навчанні математики (16 годин)

Тема 7.1. Мережні технології у практиці роботи вчителя математики

Тема 7.2. Електронні засоби навчального призначення математики.

Тема 7.3. Методика використання систем динамічної математики

Тема 7.4. Методика використання мультимедійної дошки у навчанні математики.

Завдання

1. Розробка блогу «Блог майбутнього вчителя математики».

2. Створення наочностей з використанням сервісу LearningApps за певною темою.

3. Розробка уроку математики з використанням електронного засобу навчального призначення.

4. Створення наочностей з використанням системи динамічної математики GeoGebra.

5. Розробка уроку математики з використанням програмного забезпечення для мультимедійної дошки InterWrite.