Кафедра математики та методики її навчання
Фізико-математичний факультет

05 липня 2018 року на фізико-математичному факультеті відбулося урочисте вручення дипломів за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр». Зі вступним словом і привітанням до студентів-випускників  4 курсу звернулася декан факультету,  доцент Олена Вікторівна Віхрова. Дипломованих бакалаврів привітали заступник декана факультету, доцент Микола Анатолійович Слюсаренко, доцент кафедри інформатики та прикладної математики Павло Володимирович Мерзлікін, доцент кафедри математики та методики її навчання Тетяна Григорівна Крамаренко, голова профспілкового комітету фізико-математичного факультету Дмитро Євгенович Бобилєв.

Випускники дякували викладачам за отримані знання і навички учителя, за увагу, підтримку і душевне тепло, якими вони були оточені у Криворізькому державному  педагогічному університеті.

FB IMG 1530855953458