Кафедра математики та методики її навчання
Фізико-математичний факультет

Біобібліографічний покажчик Docendo discimus (Навчаючи, навчаюся)

Володимир Вікторович Корольський: Docendo discimus (Навчаючи, навчаюся): (до ювілею професора, кандидата технічних наук, завідувача кафедри математики та методики її навчання Криворізького державного педагогічного університету, заслуженого працівника освіти України) : біобібліографічний покажчик / Бібліотека Криворізького державного педагогічного університету ; упоряд.: О. А. Дікунова, О. Б. Поліщук, Т. Г. Крамаренко ; бібліогр. ред. О. А. Дікунова ; за ред. Г. М. Віняр. – Кривий Ріг, 2019. – 145 с. (Серія «Вчені-ювіляри Криворізького педагогічного». Вип. 6).

Покажчик присвячено Володимиру Вікторовичу Корольському – кандидату технічних наук, професору, завідувачу кафедри математики та
методики її навчання КДПУ, авторитетному українському вченому в галузі математичного моделювання й обчислювальних методів.
У покажчику репрезентовано бібліографію праць В. В. Корольського за 1970–2018 рр. Представлено монографії, науково-методичні та навчально- методичні посібники, публікації в збірниках наукових праць і матеріалах наукових конференцій та статті у фахових вітчизняних і зарубіжних виданнях.
У покажчику також подано матеріали про науково-педагогічну діяльність професора В. В. Корольського.
Покажчик адресовано науковцям, викладачам вищих навчальних закладів, аспірантам, студентам.