Кафедра математики та методики її навчання
Фізико-математичний факультет

27 лютого о 10.40 відбулася настановча конференція з виробничої практики для студентів 4 курсу групи МІ-16 та ФМ-16.

Для успішного проходження практики студентам доцільно використовувати  електронний навчальний курс.

У випадку самореєстрації на курс студенту (наприклад, іншої спеціальності)  необхідно звернутися до викладача чи адміністратора системи для запису у відповідну групу.

Уперше студенти-бакалаври будуть проходити практику за двома спеціальностями: Середня освіта (Математика) і Середня освіта (Інформатика).

Цінні поради щодо успішного проходження виробничої практики студентам надали викладачі кафедри математики та методики її навчання, інформатики та методики її навчання, педагогіки та загальної і вікової психології.

20200127 104354

20200127 104407

praktika 27 01 2020

Підготувала матеріал доцент кафедри математики та методики її навчання Т.Г.Крамаренко