Кафедра математики та методики її навчання
Фізико-математичний факультет

изображение viber 2021 10 22 12 34 33 269

БОГАТИНСЬКА НАТАЛІЯ ВОЛОДИМИРІВНА закінчила з золотою медаллю Криворізьку загальноосвітню школу № 95 (тепер Криворізька гімназія №95).

Випускниця фізико-математичного факультету Криворізького державного педагогічного інституту (роки навчання – 1969-1973). Навчалася за спеціальністю «Математика», отримала диплом з відзнакою, присвоєно кваліфікацію вчителя математики середньої школи.

У серпні 1973 року розпочинає роботу асистентом кафедри математики Криворізького державного педагогічного інституту. З 1979 року обрана за конкурсом на посаду старшого викладача кафедри математики. З січня 1997 року працює на посаді доцента кафедри математики.

З 2015 року доцент кафедри математики та методики її навчання Богатинська Наталя Володимирівна на заслуженому відпочинку.

Має понад 60 наукових праць і навчально-методичних посібників з методики навчання математики.

Тривалий час працювала над науково-методичною темою «Алгоритмічна спрямованість підготовки майбутнього вчителя до навчання учнів розв’язувати задачі». За результатами дослідження опубліковано навчально-методичний посібник «Методика розв’язування стереометричних задач на побудову на основі алгоритмічного підходу». Посібник надрукований під грифом Міністерства освіти України і призначений для студентів фізико-математичного факультету педагогічних інститутів і університетів та вчителів математики загальноосвітніх шкіл різного типу.

22 жовтня 2021 року колектив кафедри математики та методики її навчання сердечно привітав  з Ювілеєм ветерана університету Богатинську Наталію Володимирівну.

У цей святковий день прийміть сердечні вітання з нагоди Вашого Дня народження!

46 років віддано Університету! Обравши долю викладача математики, Ви пройшли шлях від асистента до доцента кафедри математики та методики її навчання. За Вашими плечима значний викладацький досвід. Ви поклали немало зусиль на підготовку нових поколінь вчителів математики.

Притаманні Вам добропорядність і почуття обов’язку, вміння та готовність прийти на допомогу, увінчані великими здобутками на благо Університету, забезпечили Вам заслужений авторитет серед колег, студентів та всіх оточуючих.

Навіть будучи на заслуженому відпочинку, Ви як людина небайдужа, енергійна, з активною життєвою позицією є щирим наставником для викладачів кафедри, сприяєте подальшому розвитку більш ніж 90-річних традицій кафедри.

У цей по-особливому святковий для Вас День бажаємо Вам міцного здоров’я, радості, миру й безмежного людського щастя, злагоди Вам і всій Вашій родині!

З повагою, колектив кафедри математики та методики її навчання.