Кафедра німецької мови і літератури з методикою викладання
Факультет іноземних мов

   InCollage освітні втрати 

Методисти кафедри німецької мови і літератури з методикою викладання КДПУ прийняли участь у тренінгу присвяченому сучасній проблемі, з якою стикнулися освітяни, а саме – надолуженню освітніх втрат. Тренінг, який організував ректорат КДПУ відбувся в офлайн режимі 16 квітня 2024 року.

На зустрічі обговорювалися шляхи та механізми подолання освітніх втрат а також стратегії їх компенсації. Також увага приділялася соціально-психологічним аспектам організації роботи з подолання освітніх втрат, організації освітнього процесу в умовах війни, а також звичайно обговорювалися ефективні технології та методи роботи вчителів для надолуження освітніх втрат та розривів.

26380

InCollage 20240324 105312757

     

15 березня 2024 року, ліцеїсти 10-В та 11-Б класів мали можливість відвідали профорієнтаційний захід на базі Криворізького державного педагогічного університету, який був організований у тому числі і викладачами кафедр факультету іноземних мов (Турський В.О., Захарова Н.О.). Захід був спланований в рамках угоди про співпрацю між університетом і КЗО "Криворізький Ліцей" Джерело" ДОР.

     Метою заходу було знайомство з факультетами КДПУ, науковими лабораторіями. Особливо зацікавило знайомство з факультетом іноземних мов, зі спеціальностями та особливостями навчання в університеті. Окрім інформаційної складової вступної кампанії, майбутнім абітурієнтам була запропонована вікторина для знавців англійської мови.

  

25709

InCollage 20240324 102913544

    

     19 березня 2024 року викладачі кафедри німецької мови і літератури з методикою викладання та студенти німецького відділення факультету іноземних мов КДПУ взяли участь у заході, який був присвячений презентації українсько-німецько-австрійської монографії «Verflochtene Kriegserfahrungen: Die Ukraine 1941-45 und 2014/2022». Презентувала свою книгу авторка – Професор, д-р Тетяна Пентер (Гейдельбергський университет).

     До основних питань, яким була присвячена монографія, належали події другої світової війни 1941-45 років на території України, пов’язані із знищенням українців, особливо  мирного населення (Бабин Яр, знищені міста та містечка, вбивства хворих та інвалідів). Було висвітлено юридичне розслідування військових злочинів та їхньої радянської спадщини. Окрім того окремий розділ монографії присвячено переплетеному досвіду подій 1941-45 та 2014/2022 років, до якого увійшли щоденники  українських жінок, які були свідками цих війн.

25708

нмт з нім мови

Шановні учасники!

Кафедра німецької мови і літератури з МВ надає можливість усім бажаючим прийняти участь у тренінговому національному мультипредметному тестуванні з німецької мови, яке буде проходити з 13 березня по 20 березня 2024 року у зручний для вас час в режимі онлайн.

Тренінгове національне мультипредметне тестування має на меті ознайомити  із процедурою проведення НМТ, структурою та змістом мультимедійного тесту з німецької мови, різними формами завдань на читання і розуміння мови, та перевірку ваших граматичних і лексичних навичок у наближених до НМТ умовах.

У вас буде можливість перевірити свої знання та отримати корисний досвід щодо проходження тесту такого рівня.

 Для отримання додаткової інформації, будь ласка, звертайтеся [email protected]

Онлайн посилання на тест вже активне. Посилання тут

Запрошуємо всіх бажаючих до участі!

   

25475

InCollage 20240214 102645940 

9 лютого 2024 року на базі Криворізького державного педагогічного університету пройшов традиційний профорієнтаційний захід. Цього разу наш університет гостинно відкрив двері для здобувачів освіти центрально-міського ліцею міста Кривий Ріг.

Викладачка кафедри англійської філології (Зінчеко П.С.) разом з викладачем кафедри німецької мови і літератури з методикою викладання (Турський В.О.) презентували факультет іноземних мов та спеціальності факультету , розповіли про особливості і переваги навчання на нашому факультеті.

 

   

24696

  стейк2 1   стейк2 2        

7 лютого 2024 року робочими групами освітніх програм (ОП) «Німецька мова, англійська мова, зарубіжна література», за якими зараз навчаються здобувачи освіти  освітнього рівня «бакалавр» та «магістр», а також освітньо-наукової програми "Методика викладання іноземних мов" для підготовки докторів філософії денної та заочної форм здобуття освіти спеціальності 014 Середня освіта була проведена зустріч з стейкхолдерами цих освітніх програм: вчителями-методистами, завучами закладів освіти, роботодавцями, представниками департаменту освіти Кривого Рогу, студентами, які мають безпосереднє відношення до освітнього процесу. 

Зустріч була присвячена обговоренню переваг та недоліків освітніх програм, шляхів їх подолання. Стейкхолдери як спеціалісти-практики висловили своє позитивне ставлення до логічно побудованих ОП, вказали на їх реальний взаємозв’язок з освітнім процесом в сучасних закладах середнього освіти та висловили ряд побажань, які стосуються введенню окремих блоків або дисциплін в навчальний процес, які сприяють вдосконаленню процесу навчання, наближенню його до сучасних реалій освітнього процесу, а також до вирішення питань щодо подолання освітніх втрат. 

 

24648

InCollage 20240129 151743820

У грудні 2023 року був проведений профорієнтаційний захід для учнів ліцею №129. Захід був спланований в рамках угоди про співпрацю між нашим університетом і ліцеєм. Метою заходу було – знайомство з факультетом іноземних мов Криворізького державного педагогічного університету, з спеціальностями факультету та особливостями навчання. До заходу долучилися студенти IV курсу навчання, а саме Євтушенко Каріна. Окрім інформаційної складової майбутнім абітурієнтам була запропонована вікторина для знавців німецької мови. Проводив захід – викладач кафедри німецької мови і літератури з методикою викладання Турський В’ячеслав Олександрович

   

24473

захід вч22      27 листопада 2023 року для студентів німецького відділення факультету іноземних мов провела відкриту гостьову лекцію заступник директора з навчально-виховної роботи Криворізького ліцею № 129 Самойлова Ніна Віталійовна на тему «Міжнародне співробітництво як ефективний інструмент позакласної роботи з  іноземної мови». Тематика лекції була дуже актуальною та цікавою, та ґрунтувалася на реальних міжнародних проектах, у яких бере участь Криворізький ліцей № 129. Було цікаво дізнатися про нові технології виховної роботи, які активно застосовуються під час виховної роботи закладу, досягнення колективу ліцею та його міжнародні проекти, труднощі, які виникають під час організації цих проектів тощо.

  

24208

урок2

13 листопада 2023 року для студентів та магістрів німецького відділення факультету іноземних мов, на запрошення викладачів кафедри  німецької мови і літератури з методикою викладання провела відкриту он-лайн лекцію з методики викладання німецької мови вчитель-методист німецької мови Криворізького ліцею №77 Ялуніна Олена Борисівна. Тема лекції досить актуальна: «Ключові підходи для створення ефективної моделі сучасного уроку німецької мови: структура, методи, прийоми». Олена Борисівна, спираючись на свій досвід, розповіла як планувати урок та як обрати відповідний підручник. урок1

Зупинилася на проблемі формулювання мети навчальної діяльності, визначила основні етапи уроку, розповіла про неформальний підхід до організації навчального процесу. Наприкінці зустрічі Олена Борисівна відповіла на питання студентів.

 

23807

Криворізький державний педагогічний університет

запрошує на навчання за спеціальністю

014.022 Середня освіта (Німецька мова та зарубіжна література)

(додаткова предметна спеціальність: англійська мова)

Освітня програма: Німецька мова. Англійська мова. Зарубіжна література

fon dlya prezentatsii po nemetskomu yaziku 1

Денна форма навчання (за держзамовленням та за контрактом).

Підготовка фахівців ведеться за такими рівнями вищої освіти:

1) бакалавр (4 р.),

2) магістр (1,5 р.),

3) доктор філософії, PhD (4 р.).

Кваліфікація після закінчення бакалаврату: бакалавр середньої освіти (мова та зарубіжна література (німецька)), вчитель (німецької мови та зарубіжної літератури), викладач закладу фахової передвищої освіти, професійна кваліфікація за додатковою спеціальністю (вчитель англійської та зарубіжної літератури). Докладніше в Facebook  в Instagramhttps://www.instagram.com/reel/Cu6DBbQIMLY/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

Програма підготовки бакалаврів орієнтована на підготовку професіоналів у галузі загальної середньої освіти. Випускники можуть обіймати посади вчителя німецької мови, англійської мови, зарубіжної літератури базової середньої школи (гімназії). Випускники можуть обіймати посади: викладачі закладів загальної середньої освіти, педагог-організатор, вожатий.

Підготовка бакалаврів здійснюється на засадах розвитку академічної автономності, спираючись на досвід європейських університетів, що створює умови для подальшого професійного саморозвитку вчителя та закладення основ самостійного, автономного навчання учнів. Формування міжкультурної компетентності майбутніх учителів німецької мови, англійської мови, зарубіжної літератури підкріплено програмами академічного обміну з вищими школами Німеччини, Польщі й Чеської республіки.

Протягом навчання наші студенти мають можливість приймати участь у програмі Erasmus+, та вдосконалювати свої мовленнєві навички в університетах Німеччини, Польщі й Чеської республіки. Докладніше в Facabook.

Враження студентів спеціальності 014.022 Середня освіта (німецька мова та зарубіжна література) від навчання в університеті Пардубіце (Чеська Республіка) за програмою ЄС Erasmus+
https://www.instagram.com/reel/Cu6B0uzI-AN/?igshid=MTc4MmM1YmI2Ng==

Кількість бюджетних місць вступі на бакалаврат (14)! Тож не втрачайте свій шанс!

22875
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31