Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи
Психолого-педагогічний факультет

eDoctorWebScholarshipКафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи університету запрошує усіх здобувачів вищої освіти, молодих науковців, науково-педагогічних та педагогічних працівників до заочної участі у VІ науково-практичній конференції «СУЧАСНА ОСВІТА В РЕАЛІЯХ ТА ПЕРСПЕКТИВАХ: СОЦІАЛЬНО-ПЕДАГОГІЧНИЙ АСПЕКТ». За матеріалами роботи буде випущений однойменний електронний збірник наукових та науково-методичних праць конференції (випуск 6).

Дата проведення: 30 травня 2024 року. Форма проведення: заочна (дистанційна). Робоча мова конференції: українська, англійська. Кінцевий термін подання матеріалів тез: до 15.05.2024 року. Детальніше в інформаційному листі.

24910

eDoctorWebScholarshipКафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи Криворізького державного педагогічного університету спільно з Урядовою уповноваженою з гендерної політики, Луганським національним університетом імені Тараса Шевченка, Інститутом підготовки юридичних кадрів для СБУ Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Університетом імені Альфреда Нобеля, Одеським державним університетом внутрішніх справ, Академією когнітивних та природничих наук, Тернопільським комунальний інститут післядипломної педагогічної освіти запрошує усіх здобувачів вищої освіти, молодих науковців та науково-педагогічних працівників до участі у Всеукраїнській науково-практичній конференції «ЗГУРТОВАНІСТЬ СУСПІЛЬСТВА В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ: АКТУАЛЬНІСТЬ, ВИКЛИКИ ТА ШЛЯХИ ЇХ ПОДОЛАННЯ».

Дата проведення: 16-17 травня 2024 року. Форма проведення: заочна (дистанційна). Робоча мова конференції: українська, англійська. Кінцевий термін подання матеріалів тез: до 01.05.2024 року. Детальніше в інформаційному листі.

24477

Затверджені теми кваліфікаційних (магістерських) робіт здобувачів вищої освіти 2023 року вступу

Рівень вищої освіти: другий (магістерський) рівень 

Ступінь вищої освіти: магістр

Галузь знань: 01 Освіта/Педагогіка

Спеціальність: 011 Освітні, педагогічні науки

Освітня програма: Соціально-педагогічна робота з дітьми та молоддю

Форма навчання: денна/заочна 

24476

Затверджені теми кваліфікаційних (бакалаврських) робіт здобувачів вищої освіти на 2023-2024 н.р.

Рівень вищої освіти: перший (бакалаврський) рівень 

Ступінь вищої освіти: бакалавр

Галузь знань: 23 Соціальна робота

Спеціальність: 231 Соціальна робота

Спеціалізація: Соціальна педагогіка

Форма навчання: денна/заочна 

23449

При кафедрі соціальної педагогіки і соціальної роботи, у 2023-2024 н.р., функціонують наступні проблемні групи та наукові гуртки:

Назва

Керівник

1. Соціально-педагогічні технології роботи з дітьми та молоддю Василюк Тамара Григорівна, канд. пед. наук., доцент, в.о. завідувача кафедри

2.

Компетентнісний підхід до соціалізації студентів як майбутніх фахівців

Шимко Ія Миколаївна, канд. пед. наук., доцент,

3.

Особливості розвитку соціальної роботи та соціальної освіти: зарубіжний та вітчизняний досвід Лисоконь Ілля Олександрович, PhD з освітніх, педагогічних наук, асистент

4.

Формування професійного іміджу майбутнього фахівця соціальної сфери

Размолодчикова Іванна Вікторівна, канд. пед. наук., доцент

Примітка*. На період карантинних обмежень засідання наукових гуртків та проблемних груп кафедри відбувається згідно затвердженого графіку в дистанційному форматі.

19967

Перелік міжнародних, всеукраїнських науково-практичних конференцій здобувачів вищої освіти і молодих учених в системі МОН України на 2024 рік (Завантажити)

Перелік міжнародних, всеукраїнських науково-практичних конференцій здобувачів вищої освіти і молодих учених в системі МОН України на 2023 рік (Завантажити)

Перелік міжнародних, всеукраїнських науково-практичних конференцій здобувачів вищої освіти і молодих учених в системі МОН України на 2022 рік (Завантажити)

Перелік міжнародних, всеукраїнських науково-практичних конференцій здобувачів вищої освіти і молодих учених в системі МОН України на 2021 рік (Завантажити)

Перелік міжнародних, всеукраїнських науково-практичних конференцій здобувачів вищої освіти і молодих учених в системі МОН України на 2020 рік (Завантажити)

Перелік міжнародних, всеукраїнських науково-практичних конференцій здобувачів вищої освіти і молодих учених в системі МОН України на 2019 рік (Завантажити)

Перелік міжнародних, всеукраїнських науково-практичних конференцій здобувачів вищої освіти і молодих учених в системі МОН України на 2018 рік (Завантажити)

Перелік міжнародних, всеукраїнських науково-практичних конференцій здобувачів вищої освіти і молодих учених в системі МОН України на 2017 рік (Завантажити)

Проведення міжнародних, всеукраїнських науково-практичних конференцій, конгресів, форумів, семінарів здобувачів вищої освіти і молодих учених в України у 2016 році  (Завантажити)

16269
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30