Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи
Психолого-педагогічний факультет

Перелік міжнародних, всеукраїнських науково-практичних конференцій здобувачів вищої освіти і молодих учених в системі МОН України на 2021 рік (Завантажити)

Перелік міжнародних, всеукраїнських науково-практичних конференцій здобувачів вищої освіти і молодих учених в системі МОН України на 2020 рік (Завантажити)

Перелік міжнародних, всеукраїнських науково-практичних конференцій здобувачів вищої освіти і молодих учених в системі МОН України на 2019 рік (Завантажити)

Перелік міжнародних, всеукраїнських науково-практичних конференцій здобувачів вищої освіти і молодих учених в системі МОН України на 2018 рік (Завантажити)

Перелік міжнародних, всеукраїнських науково-практичних конференцій здобувачів вищої освіти і молодих учених в системі МОН України на 2017 рік (Завантажити)

Проведення міжнародних, всеукраїнських науково-практичних конференцій, конгресів, форумів, семінарів здобувачів вищої освіти і молодих учених в України у 2016 році  (Завантажити)

16269

титулка Сучасна освітаКафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи маючи налагоджений зв'язок із закладами освіти Кривого Рогу, Криворізького району та Дніпропетровщини задля реалізації творчого потенціалу, популяризації наукової діяльності та публікації актуальних результатів досліджень освітянами здійснює випуск збірника наукових та науково-методичних праць "СУЧАСНА ОСВІТА В РЕАЛІЯХ ТА ПЕРСПЕКТИВАХ: СОЦІАЛЬНО-ПЕДАГОГІЧНИЙ АСПЕКТ". 

"Сучасна освіта в реаліях та перспективах: соціально-педагогічний аспект" як збірник наукових і науково-методичних праць випускається з 2018 року за результатами наукової, освітньої, методичної, профорієнтаційної і навчально-виховної співпраці кафедри із закладами освіти. У збірнику висвітлено теоретичні та методичні аспекти проблем сучасної психології, педагогіки та соціальної педагогіки, розглянуто традиційні й нетрадиційні підходи до різних психологічних, педагогічних і соціально-педагогічних явищ, відображено результати наукових досліджень та методичних розробок педагогічних працівників закладів освіти, науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти, молодих учених, практиків, експертів та інших фахівців в галузі освіти і соціально-педагогічної роботи. 

Сучасна освіта в реаліях та перспективах: соціально-педагогічний аспект: збірник наукових і науково-методичних праць / редкол. І. М. Шимко, І. О. Талаш. – Вип. 1. – Кривий Ріг: КДПУ, 2018. – 366 с. (Завантажити)

Сучасна освіта в реаліях та перспективах: соціально-педагогічний аспект: збірник наукових і науково-методичних праць / редкол. І. М. Шимко, І. О. Талаш. – Вип. 2. – Кривий Ріг: КДПУ, 2019. – 260 с. (Завантажити)

Сучасна освіта в реаліях та перспективах: соціально-педагогічний аспект: збірник наукових і науково-методичних праць / редкол. І. М. Шимко, І. О. Талаш. – Вип. 3. – Кривий Ріг: КДПУ, 2020. – 116 с. (Завантажити)

17377

Титулка Акт.пит.СПП освітиЗбірник наукових та науково-методичних праць "АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ СОЦІАЛЬНО-ПЕДАГОГІЧНОЇ ТА ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ" виходить до друку в рамках одноіменної конференції, яка традиційно проходить на базі кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи Криворізького державного педагогічного університету. Збірник виходить у світ з 2017 року.

У кафедральних збірниках наукових і науково-методичних праць висвітлено теоретичні та методичні аспекти проблем сучасної освіти, педагогіки та психології, розглянуто актуальні питання соціально-педагогічної та початкової освіти, розкрито традиційні й нетрадиційні підходи до різних педагогічних і психосоціальних явищ, відображено результати наукових досліджень та методичних розробок молодих учених, магістрантів, студентів університету, провідних учителів міста. У збірниках друкуються тези доповідей за спеціальностями: 011 Освітні, педагогічні науки; 013 Початкова освіта; 053 Психологія; 231 Соціальна робота. 

Актуальні питання соціально-педагогічної та початкової освіти: збірник наукових і науково-методичних праць / Редкол. І. М. Шимко, І. В. Онищенко. – Вип. 3. – Кривий Ріг: КДПУ, 2017. – 200 с. (Завантажити)

Актуальні питання соціально-педагогічної та початкової освіти: збірник наукових і науково-методичних праць / Редкол. І. М. Шимко, І. О. Талаш. – Вип. 5. – Кривий Ріг: КДПУ, 2019. – 194 с. (Завантажити)

Актуальні питання соціально-педагогічної та початкової освіти: збірник наукових і науково-методичних праць / Редкол. І. М. Шимко, І. О. Талаш. – Вип. 6. – Кривий Ріг: КДПУ, 2020. – 160 с. (Завантажити)

Актуальні питання соціально-педагогічної та початкової освіти: збірник наукових і науково-методичних праць / Редкол. І. М. Шимко, І. О. Талаш. – Вип. 7. – Кривий Ріг: КДПУ, 2021. – 148 с. (Завантажити)

17372
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30